Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır;D handanca

çookkk tşkler ediyorummm emeğine sağlık cnmm...

slm handanca ben 6 aydır biriyle beraberaberim 2 kere ayrıldık geri barıştık şuan birlikteyiz onun burcu boga ben başak bundan sonra ilişkimizin sonu ne olr ayrılık varmı onunla daha güzel bi ilşkimiz olması için ona nasıl davranmalıım evlilikle sonuçalana bilirmi sabır etsem mücadele etsem amanasıl davranıcamı bilemiyorum ona karşı nasıl davranmalıyımda onu kendimi daha çok baglıyayım çok degişik bi insan çünküü

merhaba handanca ben 22 temmuz doğumluyum sevdiğim kişi 24 kasım doğumlu. 7 aylık bir birlikteliğimiz oldu çok mutluyduk bir anda ne değişti bilmiyorum ama ayrılık kararı aldı.aradan 1 ay geçti hala onu deliler gibi seviyorum ama hiç bir şey de yapmıyorum.bana geri dönecek mi bunun için bakabilir misin lütfen.şimdiden teşekkürler

slm handanca ben 6 aydır biriyle beraberaberim 2 kere ayrıldık geri barıştık şuan birlikteyiz onun burcu boga ben başak bundan sonra ilişkimizin sonu ne olr ayrılık varmı onunla daha güzel bi ilşkimiz olması için ona nasıl davranmalıım evlilikle sonuçalana bilirmi sabır etsem mücadele etsem amanasıl davranıcamı bilemiyorum ona karşı nasıl davranmalıyımda onu kendimi daha çok baglıyayım çok degişik bi insan çünküü

Canım çok samimi bişey söyleyim aslında o kolay biri, zor olan sensin. sen kendini biraz daha samimi göster ona. Kalbin sevgi dolu tamam. Ama ya davranışların. İçten olman gerekiyor. Kendini doğru ifade edip etmediğne bi bak derim.
Şuan için evlilik yok. Ama seni çok beğeniyor. Giyimine kuşamına bile dikkat ediyor. Dikkatli ol. Çare sende yani. Bak biraz değiştir kendini gör bakalım neler olacak.
O sevgiye, ilgiye , samimiyete muhtaç. Sakın sitem etme kendine. Mutlu olmayı öğren. Onun ilk öenm verdiği şeyde huzur. bunuda ona sen verirsen herşey olabilir.

merhaba handanca ben 22 temmuz doğumluyum sevdiğim kişi 24 kasım doğumlu. 7 aylık bir birlikteliğimiz oldu çok mutluyduk bir anda ne değişti bilmiyorum ama ayrılık kararı aldı.aradan 1 ay geçti hala onu deliler gibi seviyorum ama hiç bir şey de yapmıyorum.bana geri dönecek mi bunun için bakabilir misin lütfen.şimdiden teşekkürler

Site kuralları gereği 30 konuya mesaj atmanız gerekiyor.

merhaba handanca, benim icinde tarot acar misin? 2 temmuz dogumluyum.. soyleyeceklerını cok merak ediyorum..numaralarım 5, 31, 46 .. hayatımda su sıralar cok onemli bir karar aldım ama dogrumu yaptım bilemiorum.. geri donusude yok gibi.. hayatım bunun uzerine sekillencek ama ben mutlu olcakmıyım bilmiyorum.. tarot acarsan beni cok mutlu edersin.. simdiden cok tesekkurler handanca..

merhaba handanca, benim icinde tarot acar misin? 2 temmuz dogumluyum.. soyleyeceklerını cok merak ediyorum..numaralarım 5, 31, 46 .. hayatımda su sıralar cok onemli bir karar aldım ama dogrumu yaptım bilemiorum.. geri donusude yok gibi.. hayatım bunun uzerine sekillencek ama ben mutlu olcakmıyım bilmiyorum.. tarot acarsan beni cok mutlu edersin.. simdiden cok tesekkurler handanca..

Kararı sen aldığın için yada almak zorunda kaldığın için diyeyim fazlada söze gerek kalmıyor. Karşındaki kişi kimse bencil tutumu başta seni sarsabilir.
Şayet aldığın evlilik kararı ise ben açıkçası bu sene için evlilik kartı görmedim. Bu arada bir iş probleminden doğan sıkıntılar çıkıyor. para kaybı yaşamakta mümkün. Yaşayacağın şeyler moralini bozmasın. Bu kararı veren güç sensen bu gücü yaşayacağın olaylardada kullanman gerekir.

Bazı karşılacağın durumlar seni üzeblir. Haketmediğin durumlar belki. Ama unutmaki adil olmayan olamayan çok insan var.
10. ayda hanene gelecek bir mutluluk herkesi çok sevindirecek.
Bazı konularda aşırıya kaçan hırsın var. bunu sınırlaman gerekiyor. Bu arada bazı konularda yeterli değilsin . Bunun için kendini geliştirmeni öneriyor kartlar. Hanende erkek çocuk varsa sağlık anlamında sorun yaşayabilir.
Eşinde diş ve dişeti rahatsızlığı yaşabilir. Birde kız çocuğu var yakınında buda nazara geliyor. Sende bazı alışkanlıklarını gözden geçir canım. Lütfen olması mümkün olmayan şeylere fazlada ümit bağlama. Sonra çok üzülüyorsun.

Slm handancam,
sana tesekür etmek istiyorum, demistim ya yorum larin süper.
ellerine,emegine saglik canim.
saglicakla kal

Kararı sen aldığın için yada almak zorunda kaldığın için diyeyim fazlada söze gerek kalmıyor. Karşındaki kişi kimse bencil tutumu başta seni sarsabilir.
Şayet aldığın evlilik kararı ise ben açıkçası bu sene için evlilik kartı görmedim. Bu arada bir iş probleminden doğan sıkıntılar çıkıyor. para kaybı yaşamakta mümkün. Yaşayacağın şeyler moralini bozmasın. Bu kararı veren güç sensen bu gücü yaşayacağın olaylardada kullanman gerekir.

Handanca dedigin gibi bu bir is degisikligi kararıydı.. Problemim bu yuzden.. Sanırım sıkıntılı gunler devam edecek.. umarım hayatım icin dogru bir karar olmustur..

tesekkurler handanca..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri