gebe
  1. kokossshande

kokossshande Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

yıldızname ve tarot

Konu, 'Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri' kısmında kokossshande tarafından paylaşıldı.

istanbul pendikte çok derin hisleri olan bir bayan var.yıldızname ve tarot bakıyor.bu bayan gerçekten çok iddalı.biz 4 kız arkadaş gittik.hepimiz şaşkınlık içersinde kaldık.:ohoh:ihtiyacı olan arkadaş varsa telefonunu verebilirim.

2. aysezorluer

aysezorluer Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    vALLA kimmişo???? ben pendiğin altına üstüne getirdim şimdi 3 kişi arasında mekik dokuyorum şu an ön planda olan benim değimimle bay ezotrikkk Taha... facebookta oldukça iyi ama merak etmedimde değil şu pendikteki ablayııııııııı:DDDDDDD

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yaaa bu Taha için beceriksiz diyolar.daha çok yeni ve acemiymiş ben gitmedim ama giden 2 arkadaştan başka forumda gördüm bence paranızı boşa harcamayın.bu işleri hocalar iyi medyumlar bilir.

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

aysezorluer adlı arkadaş hesabını açtığın 1 gün içinde sırf bu konuya eğilme sebebin nedir.ayrıca olumlu ve olumsuz bütün yorumların biribirini takip eden dakika ve saatte olmuş uyanık senii..........

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bence en iyi falcı suya bakan tarota bakan hissiyatı güçlü medyum elif...diğerleri palavra...palavra..heheheehe...taksimdeki falcılarda fos.

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

canım sana halkalı daki falcıyı tavsiye ederim.elif hnm oldukça bilgili ve ilim sahibi pendik te de var iyiler ama en yakın daki o.ben daha 3 gün oldu gideli kendisine.Taha erkek galiba ilgimi çekmedi ama alanında başarılı olabilir.herkese hayırlı işler ama herkes kısmetini yer.diğer bir sayfada elif hnm a kötü yorum yapılmıç çok kınadım..grşiş burdan..

7. zehraözdegnekci

zehraözdegnekci Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar medyum elif için ne diyorsunuz teli burda varmı.yeğen gitmiş iş ve nazara dua yazmış hoca.tuttu diyor ama.

8. zehraözdegnekci

zehraözdegnekci Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    pendiktede çok hoca var 2 tanesine gittim sorunum için ama paracıklarımı boşa döktüm son çare tv de bu medyum hoca elif i gördüm almanya kanalında istanbuldaymış.Taha demilşler arkadaşlar kimdir hocamı dua yazıyomu.

9. Merve Efe

Merve Efe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kokosshande Pendik'teki falcının numarasını alabilir miyim?

10. Merve Efe

Merve Efe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    verebilir misiiin iletişim bilgilerini?

11. sosyete

sosyete Forum Okuru

12. sosyete

sosyete Forum Okuru

bende telefonunu alabilirmiyim

yıldızname ve tarot konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tarot Ve Astrolojİ İlİŞkİsİ

Tarot Ve Astrolojİ İlİŞkİsİ

kupa kralicesi kupa beşlisi venüs tılsımı nasıl yapılır jüpiter tılsımı nasıl yapılır uranüs ANA KARTLAR KARTIN ADI MANASI BURCU / GEZEGENİ GRUBU JOKER Engin görüş ani kararların simgesidir. Uranüs - Merkür...
  2. Boğa Burcu 2009 Tarot açılımı ve Analizler

Boğa Burcu 2009 Tarot açılımı ve Analizler

boğa burcu 2009 boğa burcu2009 2009 burcu tarot Çelişkilerle karşılacağın bir dönem, korkularınız var. anlaşılamadığınızı düşünüyorsunuz. Bu yıl ayrı bir güzellik verecek size. Nolursa olsun kötümser ve inatçı olmayın. Çünkü kaybettikleriniz hep bu yüzden oluyor.. Boğa Burcu Sevgili Boğa Melekleri ben bu yıl sizin yılınız diyebilirim. Bekarsanız evlenmeniz, evliyseniz ailenizin daha da...
  3. İbranice harfler ve Tarot işlevi

İbranice harfler ve Tarot işlevi

ibranice harfler kabala harfleri ibranice rakamlar israil harfleri büyüler Sevgili Melekler Tarot'a bildiğiniz gibi astroloji ve Yahudi gizemciliği Kabala'dan anlam genişletmeleri eklenmiştir. Kabala'nın bir yapı taşı hayat ağacı iken bir başka yapı taşı da Yahudi alfabesidir. Bu yazıda size bu alfabenin batı, yani hristiyan Kabala'sında yapılan dağılımını biraz anlatmaya...
  4. Bruno'nun Burçlar ve Tarot Tasarımı

Bruno'nun Burçlar ve Tarot Tasarımı

brunonun çalışmaları Sevgili Melekler Aşağıda okuyacağınız bilgilerin çalışmaları, Giordano Bruno tarafından 1582´de yazılan "Fikirlerin Gölgesi-De Umbris Idearum" ndan alınmıştır. Bruno, bu eserindeAstroloji ile ilgili 150 maddelik bir çalışma yapmıştı. Kayıtlara göre Micheal Freedman, bu kitabı, yerel üniversite kütüphanesinin İtalyanca bölümündeki raflarda Giordano Bruno´nun...
  5. tarot

tarot

handanca gibi tarot bakan biri varmı tarot bölümü nü bulamadım.

Sayfayı Paylaş