Gebelik Belirtileri ilk hafta neler olur tüyolar burada sizlerle melekler

G

gergin bekleyiş

Forum Okuru
Merhabalar meçhul öncelikle nasılsın. Benimde sana bir sorum olacak. Ben yaklaşık 2,5 aylık evliyim.düğün arası adet geciktirici hap kullandım.düğünde sonra bıraktım ve eylül 17 de adet oldum.geçen ay adetim 9 gün gecikince test yaptım negatif çıktı. Ekimi 27 de adet oldum yaklaşık on gün gecikti.bu ayda bugün olmam gerekiyordu ama henüz bir belirti yok.normalde adet olmama bir hafta kala belirtiler den biri baş gösteriyordu.Sizin yazdıklarınızı yola çıkarak hamilemiyim diye düşünüyorum. Ben size belirtilerini yazayım sizde bana bir cevap yazın. Yaklaşık 10 gündür göğüs uçlarım çok aciyolar, ayağı kalktığında edildiğinde başım donuyor, midem de bi bulantı hissi var sürekli midem karışık her an istifra edeceksin gibi.birde bugün belimde ağrı var hafiften bir şey kızartiyordum yağın kokusundan devam edemedim kendimi dışarı attım. Bugün eczaneden test aldım. Adetim kaç gün daha geçerse testi yapayım umutlarla istemiyorum.sonra üzülüyorum. Bilgilendirirseniz sevinirim

A

asli aygun

Forum Okuru
mrb benim 17.günüm midem bulanıyor hafif krampları. var ağzım 3 gündür kupkuru halszim is yapmıyorum ama yorgunum hamilelik olabilirmi

Ş

şebnem baran

Forum Okuru
bende 17 ağustosta adet görmüştüm eylül ün 15 inde adet görmem gerekiyordu ama bendeki değişiklerin farkına varıp adet günü gelmeden erken gebelik testi yapmıştım silik 2. çizgi çıkmıştı sonrada kan testinde doğrulanmıştı gebeliğim adet tarihi gelmeden bendede aynı belirtiler olmuştu hafif baş dönmesi bel ve kasık ağrısı hatta adet olacağımı düşünmüştüm sende hamile olabilirsin bence testi yap adet öncesi de netice veriyor canım

M

Melek aslı

Forum Okuru
Mrhblr bigün öğlen gözümün önğne erik geldi ve canım çok çekti ondan bi kaç gün sonra 3 4 gündür limon cekiyor canım ve limon yiyorum hamelilikten şüphe ediyorum ogünde canım şeftali istedi kasığımnda şişkinlik var geçen ay 12 sinde oldum adet yani şuan adetime var ama iki gündür sancılar oluyor adet olacakmışım gibi göğsümün yanlarındada ağrı var sizce hamilemiyim ben ? Cvp yazarsanız çok sevirim

Özlem&Adem

Yeni Üye
Üye
Merhaba cumartesi gününden itibaren aşırı derecede midem yanıyo sürekli gazlıyım kokular çok rahatsız edici kasiklarimda batmalar goguslerde dolgunluk kaşıntı var ve ayaklarım usuyo ama az önce gordumki pembemsi lekenlenme olmuş kahverengi gibi değişik ve kaç gündürde bembeyaz akıntım var kokusuz acaba hamilemiyim bu yerleşme kanaması olabilir mi

Adet olmam gereken tarih 21 subat cumartesi günüydü ama ondan öncesi çarşamba günün böyle az az lekenlenmelerim oldu dün bitti kasiklarimda ki şikayet hala devam ediyo sağ kasık özellikle ve inanılmaz uykusuzluk çekiyorum ve ben uykuya düşkün bi insan değilim zor ayakta duruyorum karnımda ufak ufak kasılmalar batmalar bir sürü şey var

ecem27

Yeni Üye
Üye
Merhaba arkadaslar ben ocak 18inde adet gordum martin 3u bugun hastalanmdm daha test yaptm negatif doktora gttm kan testim 0.5negatif ultrasonla bkti bi sorun yok herseyin temz nedn olmuo blemyrm dedi sbhlari ve aksamlari midem bulanio ama kusma falan yk sol kasiklarim agrio belim agrio yardim edin bana

Özlem&Adem

Yeni Üye
Üye
Maalesef değilmişim idrar yollarımda çok yoğun iltihap varmış ama ocak ayından beri adet olmadım. . Zaten son yaşadığım olayda kan değil lekenlenme gibi bişey oldu bu ay ne zaman adet olucam bilmiyorum