Gebelik Belirtileri ilk hafta neler olur tüyolar burada sizlerle melekler

N

nur84

Forum Okuru
Merhaba. Benimde adetime 4 gün var.
Aşırı halde gaz ve halsizlik var. Sag kasıgımda özellikle akşamları ağrı oluyor bir kaç gündür. Dün test yaptım negatif. Ellerim şiş. Sürekli idrara gidiyorum.baş dönmesi tansiyon düşüklüğü var. Birde sabahları terleyerek uyanıyorum ki normalde çok üşüyen biriyim. Dün ateş ölçtüm yatmadan 36.5 çıktı.hamile olabilir miyim ? Allah gönlümüze göre versin inşallah

nur84

Yeni Üye
Üye
Merhaba adetime 4 gün var. Sağ kasık ve bacagıma vuran bir ağrı var 2 gündür. Sabahları terleyerek uyanıyorum.tansiyonum düşük gibi baş dönmesi mide bulantısı oluyor ama kusmuyorum. Ellerim şiş. Yüzüm rengi soluk. Dün idrar testi yaptım negatif.halsizlik var fena halde. Acaba hamile olabilir miyim ? Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah

nur84

Yeni Üye
Üye
Birde sürekli idrara çıkıyorum. Gaz sancısı var 2 gündür fena. Cevap verirseniz sevinirim.teşekkürler

Kubra_dnz

Hamiş Melek
Üye
Nur bende de aynı belirtiler vardı fakat ben sadece çok üşüdüm. El şişmesi aşırı gaz kasık ağrısı vs vs. Adetime 3 gün kala test yaptım silik de olsa çizgi çıktı. 2 gün falan bekle bir daha yap testini. Rabbim gönlüne göre versin...

Özlem&Adem

Yeni Üye
Üye
Merhaba hamile değilim ama çok isterdim. . Şuan ki derdim vajina dudaginda bize gibi bişey var ağrı sızı yok ama endişeleniyorum araştırdım Bartholin bezi tıkanmış olabilir diye düşünüyorum doktora gidicem ama izin alamıyorum sizce ne olabilir

nur84

Yeni Üye
Üye
Merhaba. Ben adetimi bekledim. Cuma gecesi başladı ama fena bir agrıyla. Öyle bir agrı ki sabaha kadar uyuyamadım. Aöf sınavım vardı sınava bile girmedim :( cumartesi biraz yoğun geldi. Ama o kadar. Pazar günü kesildi. Damla damla. Pazartesi iti bari ile hiç yok. Anlamadım ben. Normalde 3 gün yoğun olurdu. Bugün kan testi yaptırıcam. Üstüne görmüş olabilir miyim acaba ?

JasminY

Yeni Üye
Üye
Arkadaslar merhaba. Bende yeni uye oldu daha sayfayi nasil kullancgimi bilr bilmiyorum 9 aylik evliyim sadece iki ay korunduk hala bebiş bekliyoruz her ay ani hüsranı yaşıyorum bakalim adetime 7 gün kaldi bu ay ne olcak artik kendimi dinlememeye özen gösteriyorum şöyle oldu hamilemiyim böyle oldu hamilemiyim demiyorum artık sabırla beliyorum