Gebelik Belirtileri ilk hafta neler olur tüyolar burada sizlerle melekler

huzursokaqı

Üye
Üye
Selam kızlar uzun süre girip mesajlariniza bakamadım ama sizlere birkaç tavsiyem var her nekadar biliyorum yapamayacaksiniz ama yapmaya çalışın öncelikle regl bittikten sonra sakin ama sakın birdaha ki reglle kadar gebelik testi almayın hem negatif sonuç alarak üzülebilir hemde belki hamile oldugunuz halde olmayacak şeyler yapabilirsiniz sakin ve sabırli olun siz herseyi yapsaniz da olacak sa olur olmazsa olmaz Allah yeter ki ol desin vakti gelince oluyor unutmayin milyonlarca sizlerle aynı duyguyu yaşayan insanlar var . Allah hepiniz in gönlüne göre versin hepiniz e anne baba olma duygusunu nasip etsin bu süreçte çok çok Meryem süresi okuyun yani yapacak birsey yok çok çok da dua okuyun elimden gelen sorulara tekrardan girdikce cevap veririm

huzursokaqı

Üye
Üye
Selam kızlar gebelik en erken belirtisi hiç birşeydir diyebilirim sizlere yani belki de kişiden kişiye değişebilir ama regl gecikmesi olmadan bir belirti var diyemezsiniz çünkü zaten regl öncesi zaten bebek bile tam anlamı ile oluşmamıştir ama sadece bir his vardır o oluyor insanda arada bi regl yaklaştıkca bel ağrısı göğüs ağrısı zaten bunları regl ağrısından ayırmak pek mümkün olmuyor beklemek zor ama en güzeli regl bekleyip test yapmak güzel sonucu almak Allah hepinizin yardımcısı olsun ha bide ben hamileliğimde ağızma farklı bir tat oluşarak sabah uyanıyordum buda sizlere bir belirti olabilir

Anasdasi_M

Yeni Üye
Üye
Iyi aksamlar arkadaslar.Bu ay cok belirti yasadim.9 adet olmama gerekir.28 de kahve rengli akintim oldu.goğüslerim cox sisdi.uclari aciyor.kolum deyince bile agriyo.kasiklarimda kramplar oluyo.cok uykulu yorgun halsiz oluyorum.midem de bulandi.test yaptim adetime 2 gun kala silik ama cok silin ikinci cizgi cikti.1 gun kaldi adtime ve sancilarim oluyo.asaga dogru vuruyo agrilar.5 dakika olub geciyor.Belim de cok agriyor.bu gun yine test yaptim yine silik cizgi cikti.Sizce hamilemiyim cok korkuyorum adet olucam diye(Sizce hamilemiyim???Lutfen yardim edin.

huzursokaqı

Üye
Üye
Anas benim de öyle çıktı hamile idim inşallah sende hamilesindir benim hamilelik belirtilerim regl günümde başladı bel ağrıyor göğüsler ağrıyor mide bulantısı oluyor aşırı iştah açılıyor mevsiminde olan şeyleri acayip yemek istediği geliyor akıntı olanlar var ama bende hiç akıntı olmadı ilk gebeliğimde de olmamışti hamile olduğumu öyle tahmin etmiştim ben zaten

esraaa87

Yeni Üye
Üye
10 gün geçikti adet dönemimde kahverengi ve ara sıra çok az kanlı akıntılarım oldu idrar testinde negatif çıktı akşamdan beride göğüslerimde az az sızlıyor kan testini daha yaptırmadım hamile olma ihtimalim varmı :(

Uzman SühaN

Administrator
10 gün geçikti adet dönemimde kahverengi ve ara sıra çok az kanlı akıntılarım oldu idrar testinde negatif çıktı akşamdan beride göğüslerimde az az sızlıyor kan testini daha yaptırmadım hamile olma ihtimalim varmı :(

Belirtilere dayanarak olasışlıklı yorum yapmak size fayda sağlamaz tedbiren gebelik testi yapın,lekelenmeleriniz için jinekoloğa görünün

Sosyolog91

Hamiş Melek
Üye
Ya benim adetime 2 gün var adet olacak mis im gibi hissediyorum 15 gündür Goguslerim ağrıyor sertleştiler midem kaziniyor sürekli aç hissediyorum. Kasiklarim da batma lar oluyor dün normal idrar testi yaptım negatif. .. sizce hamile olma ihtimali m varmı