1. m.sayın

m.sayın Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

hamile miyim anlamadım :(

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında m.sayın tarafından paylaşıldı.

merhaba kızlar.. ben 8 aylık evliyim ve 3 aydır korunmuyorum bebek istediğim için ancak ne yaptıysak olmadı bu ay da daha hastalığıma bi hafta vardı dayanamadım eczaneden test aldım yaptım ve sonuç negatif çıktı çok üzülüyorum:( midemde bulantıya benzer ağırlık çökmüş gibi bir his var göğüslerim de ağrıyo normalde hastalık zamanında da ağrırdı ama bu çok ağrılı değil yeni yeni başladı ağrımaya? acaba test doğru mudur?

2. d.16

d.16 Forum Okuru

Bizde esimle sizin gibi 3 aydir bebek istiyoruz benimde adetime 3 gun kaldı dayanamadim test yaptim beta hcg 1.2 cikti yani negatif ama kasiklarimda dolgunluk var sanki midem bulaniyo psikolojik sanirim ama halende umutluyum nedensiz

3. narusevda

narusevda Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    8
    canım bi kere test için çok erken adetinin üzerinden en az 5 qün qeçsin test için...bu kadar erken test sonuç vermez...ayrıca daha çok yenisin bu kadar üzülme..3 ay neki kaç sene bekleyenler var biride bendim işte 3 sene sonra qebe kaldım...acele etme olur inşallah...hakkında hayırlısı olsun..Allah qönlüne qöre versin canım..

gülhayat akbaş ve mylife-17 bunu beğendi.
hamile miyim anlamadım :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anlamadılar...

Anlamadılar...

Gökyüzünden yıldızları mı istedim Zenginlik para pul mu diledim Mutsuzluğumu hep gizledim Ben olmak istedim anlamadılar Sevilmeden sevmekmiş kaderim Gözyaşımı hep içime dökerim Vadem gelsin diye beklerim Kendimi unuttum anlamadılar Yüzüm gülse de içim kan ağlar Yüreğim bir nehir gibi çağlar Sessiz çığlıklıklarımı duymazki dağlar Ben bende değilim anlamadılar Beni bende...
  2. hamile miyim ??

hamile miyim ??

Ocak ayında düşük yaptım ve kürtaj oldüm. Ve 28 Şubat ta regl oldum ve o günden buyana hala bekliyorum.iki kere idrar testi yaptım negatif ama bulantı var acaba ..hamilemiyim.
  3. Hamile miyim?

Hamile miyim?

Sevgilim ile sürtünme yoluyla ilişkiye girdik, hi anda aramiza boşaldi, altimdaki penye pantolona birşey gelmemişti iç camasirimda da birşey yoktu, aksam eve gelince atlette leke olduğunu gördüm, lavabo ya gittim çiktim kahverengi leke gelmiş, sizce hamile miyim?
  4. Hamile miyim

Hamile miyim

Kızlar yardımcı olun lütfen adetim 2 hafta geciktim bugün çubuk test yaptım idrar testi 2 çizgi de belirgin ama 2cisi hafif silik ardından kan testi yaptırdım 1.20 çıktı sizce gebelik var mı çok yeni olduğu için bu kadar düşük çıktı değerleri Epilepsi hastasıyım ve ilaç kullanamıyorum bu durumda.. Lütfen yardımcı olun..

Sayfayı Paylaş