1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Koç Burcu 2009 Aralık Yorumu

  Konu, 'Koç Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Sevgili koç burçları her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun aralık ayı burç yorumunuz :ehi:
  [​IMG]

  Kasım ayının 22 sinde Yay burcuna geçen Güneş Aralığın 21’ine kadar bu burçta kalacak. Ve sizi olumlu etkileyecek. Ayrıca ayın 5’ine kadar Yay burcundaki hareketine devam edecek olan Merkür ve 1 Aralık’ta Yay’a geçen Venüs’ten aldığınız olumlu etkiler sayesinde pek çok konuda, şanslı ve başarılı olacaksınız.

  Aralık ayının ilk haftasında Yay burcunda bulunan gezegen yoğunluğu sayesinde, daha özgür olmak isteyebilir yeni maceralar yaşamak arzusuyla harekete geçebilirsiniz. Bu dönem yeni deneyimler kazanmak ve yeni eğitimler almak için uygun gözüküyor. Özellikle, yurt dışı seyahatleri yapabilir, büyük organizasyonlara katılabilir, istediğiniz eğitimleri alabilir, yabancılarla iş bağlantıları yapabilirsiniz. Yeni yerler görmek ve kültür turlarına çıkmak sizi heyecanlandıracak. Yüksek eğitiminizi ilgilendiren konularda başarılı sonuçlar alabilirsiniz.

  Yabancı dilinizi geliştirmek istiyorsanız bu dönemde gerekli başvuruları yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra Aslan burcunda bulunan Mars ve Kova burcunda bulunan Jüpiter sizi bu ay da olumlu olarak etkilemeye devam edecek. Marsın etkisiyle yaratıcı enerjiniz son derece yüksek. Kendinizi uzunca bir süredir üzerinde çalıştığınız projelerinizle ortaya koymak ve adınızdan söz ettirmek istiyorsanız. Harekete geçmenin tam sırası. Hem projelerinizi istediğiniz gibi geliştirebilir hem de değerli kişilerin desteğini görebilirsiniz. Toplum içinde ve sosyal çevrenizde tanınma fırsatları karşınıza çıkacaktır. Yine büyük organizasyonlar içinde yer alabilir ve saygın kişilerle tanışabilirsiniz.

  Yaratıcılığınızı arttıran konular, sanat faaliyetleri ve çocuklar bu dönemde daha fazla ilginizi çekecek ve motivasyonunuzu arttıracak. Çocuklarınızın başarısıyla gurur duyabilir ve çabalarınızın karşılığını almaktan çok mutlu olabilirsiniz.

  2 Aralık’ta İkizler burcunda meydana gelen Dolunay, iletişim, haberleşmeler, ulaşım ve yakın çevrenizle ilgili üçüncü evinizi etkiliyor. Dolunay astrolojide olayların doruğa ulaştığı zamanları ve bir işin tamamlanıp görünür hale geldiği zamanları anlatır. İkizler burcundaki ay ise iletişimin ve zihinsel enerjilerin hızlı bir şekilde aktığı zamanlarla ilgilidir. Bu dönemde çok hizli kararlar alınabilir fakat alınan kararlar çok kalıcı olmayabilir.

  Algılama çok hızlı ve hareketlilik çok fazladır. Bu yüzden detaylar gözden kaçabilir ve dikkatsizlik yüzünden küçük kazalar meydana geleblir. Üçüncü ev ise bu etkilerin biraz daha fazla ortaya çıkabileceği bir alandır. Bu yüzden bu günlerde projelerinizi büyük bir hızla tamamlayabilir ve ortaya çıkartabilirsiniz. Yapmak istediğiniz kısa yolculukları bu dönemde yapabilir ve iletişimle ilgili pek çok konuyu bu dönemde halledebilirsiniz. Fakat sonradan gözden kaçırdığınız pek çok şey olduğunu da fark edebilirsiniz. Veya başladığınız işlerinizde yeni kararlar alabilir ve değişiklikler yapabilirsiniz.

  Kısa yolculuklarınızda ve yakın çevrenizden kişilerle ilgili dikkatsizlikler yüzünden küçük kazalar da ortaya çıkabilir. Bu yüzden dikkatli olmalısınız. Aralıktan itibaren Oğlak burcuna geçen Merkür sizi sert etkilemeye başlayacak. Özellikle işinizi ve ikili ilişkilerinizi ilgilendiren konularda sert etkiler alıyorsunuz. Bu dönemde işiniz, evliliğiniz veya ortaklığınızla ilgili konuları çok fazla ciddiye alabilir ve sorumluluklarınız yüzünden üzerinizde çok fazla baskı hissedebilirsiniz.

  Değişmek ve değiştirmek isteyebilir bu konuda etrafınıza karşı çok kontrolcü davranabilirsiniz. Sonunda meydana gelecek değişimler hem sizin için hem de çevreniz için etkileyici olabilir. Bu etkileri sizin dışınızda eşiniz, ortaklarınız, yakın çevreniz, kardeşleriniz, yöneticileriniz veya patronlarınız da hissedebilir. Bu dönemde özellikle eşiniz ve üslerinizle fazla tartışmaya girmemeye özen göstermelisiniz. 10 Aralık tarihine kadar sürecek bu sert etkileşim daha sonra etkisini biraz daha azaltacak.

  15 Aralık – 21 Aralık tarihleri arasında ise seyahat planları yapabilir ve çıkacağınız yolculuklarda aşık olacağınız kişiyle karşılaşabilirsiniz. Eğer devam eden bir ilişkiniz varsa bu ilişkinizi daha sıcak bir hale getirebilirsiniz. Yine bu tarihlerde eskiden aşık olduğunuz biriyle karşılaşabilir ve eski ilişkinizi canlandırabilirsiniz. Yabancılar ve yabancı ülkelerle ilgili konular da bu dönemde hayatınızda etkili olabilir.

  16 Aralık’ta Yay burcunda meydana gelen Yeni ay en çok burcunuzun ikinci on günlük döneminde doğanları yani 1 Nisan 10 Nisan arasında doğanları teşvik edecek. Bu dönemde doğanlar yeni başlangıçlar yapmak için evrenin desteğini alıyorlar.

  25 Aralık’ta Oğlak burcuna geçen Venüs gezegeni sizi hem duygusal konularda hem de maddi konularda çok zorlayabilir. Parasal kaynaklarınızı değiştiren olaylar meydana gelebilir ve şimdiye kadar koruduğunuz hayat standartlarınızın dışında bir konuma gelebilirsiniz. Bu parasal kayıpları akla getirdiği gibi parasal kazançları da işaret edebilir. Bunun dışında miras gibi konulardan da para gelebilir. Bu değişim babanız, kocanız veya ortaklarınızı da ilgilendirebilir.

  Bu arada sizi duygusal anlamda zorlayacak ilişkiler de yaşayabilirsiniz. Bu yeni bir aşk olabileceği gibi, eşiniz veya ortağınız vasıtasıyla yaşayacağınız bir durumda olabilir. Her durumda mevcut durumu korumak için kendinize, çevrenize baskı yapabilir. Olayları kontrol etmeye kalkışabilirsiniz. Belki kısa bir süre başarılı olabilir ve her şeyi kontrol altına aldığınızı düşünebilirsiniz. Ama ne kadar kontrolcü olursanız olayların sizi o kadar zorlayacağını unutmayın. En iyisi dikkatinizi farklı bir konuya çevirin ve olayları akışa bırakın.

  Yılın son günü Yengeç burcunda meydana gelen Ay tutulması ise en çok 27 Mart 2 Nisan arasında doğan Koçları etkiliyor. Ev, aile, iş ve kariyer alanlarınızı etkileyecek olan tutulma bu konularda meydana gelecek olan değişimler vasıtasıyla etkileneceğinizi anlatıyor. Bu değişimler size yeni bir iş, evlilik, yeni bir ev gibi imkânlar sunacağı gibi, evinizden ayrılma, evliliğinizi bitirme, işinizden ayrılma gibi seçenekleri de karşınıza çıkartabilir. Bu tutulmanın sonuçlarıyla hemen karşılaşmanız söz konusu olabileceği gibi önümüzdeki altı ay içinde de etkilerini hissedebilirsiniz.


  alıntı
   
 2. ayahel

  ayahel Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  14 Aralık 2009
  Mesajlar:
  60
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  paylasim icin tskler bende koc burcuyum dikkat etmem lazim desene
   
 3. Münzevi

  Münzevi Aktif Üye Üye

  Kayıt:
  3 Ekim 2009
  Mesajlar:
  645
  Beğenilen Mesajlar:
  54
  Ödül Puanları:
  28
  Şehir:
  Şehr-i İnziva
  Emeğine sağlık Pasikam adminim...
   
 4. MEÇHUL

  MEÇHUL Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  18 Ekim 2008
  Mesajlar:
  7.813
  Beğenilen Mesajlar:
  65
  Ödül Puanları:
  48
  Şehir:
  şehr-i MEÇHUL
  Eşim koç burcu ve gerçektende burcunun bütünün özelliklerini taşıyor.Pasika adminim teşekkürler yorum için:)
   
Koç Burcu 2009 Aralık Yorumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Başak Burcu 2009 Aralık Yorumu

  Başak Burcu 2009 Aralık Yorumu

  başak burcu Sevgili başak burçları her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun aralık ayı burç yorumunuz :tik: Kasım ayının 22 sinde Yay burcuna geçen Güneş Aralığın 21’ine kadar bu burçta kalacak. Ve sizi ev ve aile ile ilişkilendirilen dördüncü evden etkileyecek. Ayrıca ayın 5’ine kadar Yay burcundaki hareketine devam edecek olan Merkür ve 1 Aralık’ta Yay’a geçen Venüs’ten...
 2. Terazi Burcu 2009 Aralık Yorumu

  Terazi Burcu 2009 Aralık Yorumu

  Sevgili terazi burçları her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun aralık ayı burç yorumunuz :tik: Kasım ayının 22 sinde Yay burcuna geçen Güneş 21 Aralığa kadar bu burçta kalacak ve sizi çok olumlu etkileyecek. Ayrıca ayın 5’ ine kadar Yay burcundaki hareketine devam edecek olan Merkür gezegeni ve 1 Aralık’ tan itibaren Yay’da hareket eden Venüs’ ten aldığınız olumlu etkiler...
 3. Akrep Burcu 2009 Aralık Yorumu

  Akrep Burcu 2009 Aralık Yorumu

  akrep burcu aralık 2009 akrep burcu 2009 aralık yorumu Sevgili akrep burçları her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun aralık ayı burç yorumunuz :tik: Kasım ayının 22 sinde Yay burcuna geçen Güneş Aralığın 21’ine kadar bu burçta kalacak. Ve sizi maddi kaynaklarınız konusunda etkileyecek. Ayrıca ayın 5’ine kadar Yay burcundaki hareketine devam edecek olan Merkür ve 1 Aralık’ta...
 4. Yay Burcu 2009 Aralık Yorumu

  Yay Burcu 2009 Aralık Yorumu

  yay 2009 aralık yay burcu aralık 2009 Sevgili yay burçları her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun aralık ayı burç yorumunuz :tik: Sevgili Yaylar bu ayın en şanslı burcu sizsiniz. Aralık ayı boyunca Yay burcunda bulunan gezegenlerin yoğunluğu sizi çok olumlu etkileyecek. Ayrıca Mars’tan alacağınız destek ile daha cesur ve girişken olacaksınız. Aralık ayının ilk günlerinde...
 5. Koç burcu 2010 aralık yorumu

  Koç burcu 2010 aralık yorumu

  koç burcu aralık 2010 2010 aralık koç burcu ayı Bu ay sizleri neler bekliyor buyrun okuyun (: Çok çalıştınız ve sonuç olarak aklınız dönüp dolaşıp uzak yerlere uçma hayallerine takılıyor. Hiç şaşırmadık! Maceralı yolculukları yöneten 9. evinizde dört gezegen var ve sizi yollara düşmeye zorluyor. Neden direnesiniz ki? Hesaplı tur paketlerini veya süresi dolmak üzere olan birikmiş...

Sayfayı Paylaş