gebe
  1. regan

regan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

3 kez asılama hamıle kalanlar buraya lutfen bıraz umut olun bana yardımcı olun lutfen

Konu, 'Gebelik' kısmında regan tarafından paylaşıldı.

ben bu ay ocakta 17 tedavıye baslıcam 3 kez aslılama yapılicak esımde sperm hareketlılıgı dusuk ama doktorlar asılama onerdı

2. regan

regan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    kımse yokmuuuuuuuuuuu

yeni evliyim bunu beğendi.
  3. yeni evliyim

yeni evliyim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
  4. yeni evliyim

yeni evliyim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
3 kez asılama hamıle kalanlar buraya lutfen bıraz umut olun bana yardımcı olun lutfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lütfen yardımcı olun bana

lütfen yardımcı olun bana

biz benim adetimden 16 gün sonra 4gün boyunca ilişkiye girdik eşimle siz hamile olma şansım varmı varsa ne kadar ne olur yardımcı olun bana ne olur bide adetime 4 gün var:uhu:
  2. Bana yardımcı olun lütfeeen :(

Bana yardımcı olun lütfeeen :(

Daha önce bir kaç arkadaşla paylaşmıştım ama şimdi hepinizin yardımına yorumlarına ihtiyacım var. Daha öncede yazmıştım Ağustosun 28'inde nişanlımla ilişkiye girdik.Ama ben adetliydim. Adetim 8gün sürdü biz 6.günü ilişkiye girdik.Nişanlım geri çekme yöntemiyle boşaldı.Yani zevk suyu söz konusu onun üstüne ben normal tarihimde adet gördüm.Normalde adetim 7gün sürer 3günde lekelenme olurdu bu...
  3. Hamıle kalmak ıstıyorum yardımcı olun lutfen hanımlar :(

Hamıle kalmak ıstıyorum yardımcı olun lutfen hanımlar :(

Merhaba melekler , hanımlar ben sıteye yenı uye oldum..Ben yaklasık 7 aydır ewlıyım esım ve ben bebek ıstıyoruz daha hıc korunmadım ama hamıle kalamıyorum. Fazla kılolar yuzunden olabılr mı sızce ?
  4. Lutfen yardimci olun kizlar beta hcg

Lutfen yardimci olun kizlar beta hcg

Mrb arkadaslar. Adetime 6 gun kala kanda beta hcg degerim 24 cikti. O gunun sabah tekrar yaptrdm yani adete 5 gun kala beta hcg 29 cikti. Doktor kimyasal gibi duruyo ama rahim kalinlogin iyi dedi. Reglime su an 3 gun var ama dun geceden beri camasirimda acik kahverengimsi pembe gibi lekelnmeler var. Sizce bu durum nedir yardimci b olun lutfeenn :(
  5. yardimci olun lutfen

yardimci olun lutfen

Selam.ilk once cok ozur dilerim.benim soukalginligim oldugu icin adetim hep gecikir,aylarca gelmedigide olur.sevgilimle surtunmeyle iliski yasadik uzerimde pantolon vardi.bowalma oldu ama hic vajinama gelmedi zaden elbise vardi sadece galiba elime bulasmisdi.ben banyoya gitdim elime su dokdum ve vajinami yikadim.bu durumda hamile kalinirmi ??? Hala adet gormedim zaten duzensizde...

Sayfayı Paylaş