gebe
  1. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113

Dualarimiz Bade ve Bebegi icin :)

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında karakuzu tarafından paylaşıldı.

Arkadaslar yeni hamile olan Bade16 nickli arkadasimizin bebegiyle ilgili bir problemi var.Cumartesi günü doktorunda randevusu var.Hayirli haberler almasi icin birer tane Yasin-i Serif okuyalim..:)

Asena_Sule bunu beğendi.
  2. seda88

seda88 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    182
    Ödül Puanları:
    43
    be okurum bu akşamm :) ama inanıyorum bişeycik çıkmayacakk bide badiş inansaaa...

ceylinn bunu beğendi.
  3. meinelieber

meinelieber Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    ben zaten birazdan yasin okumayı düşünüyordum onun iiçinde okurum inşallah saglıklı haberlerini alırız

seda88 ve a.özlem bunu beğendi.
  4. tatlı bela

tatlı bela Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    314
    Ödül Puanları:
    0
    canım ya inş hayırlı haber alır

Dualarimiz Bade ve Bebegi icin :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Unutkanlık ve Zeka İçin Dua

Unutkanlık ve Zeka İçin Dua

unutkanlık duası unutkanlık için dua unutkanlik duasi için dualar unutkanlik dua Unutkanlıktan kurtulmak ve zekanın açılması için bu dua okunur. (Bismillahirrahmanirrahim) Ferdün, Hayyün, Kayyumun, Hakemun, Adlün, Kuddüsün. İyyake na'büdü ve iyyakenesta'in. İnna fetehna leke fethen mubina) Dokuz defa okunacak. (Ya kebirü entellezi la tehdil ukulü livasfi azameti.) Bin defa okunacak. Sonra...
  2. Eşim ve Benim İçin Dua..

Eşim ve Benim İçin Dua..

Rabbim! Kalpleri birbirine ısındıran Sensin İzzetinle, ancak kendi muhabbetine sakladığım kalbimi; Hikmetinle, eşimin kalbine de ısındırıyorsun Senden emanet aldığımız kalplerimizi, yine Sana teslim ediyoruz Kalplerimizi karartmamıza izin verme, Kalplerimizden Seni sevmeye yollar aç, Birbirimize olan sevgimizi, Seni sevmekle çoğalt, Beni ve eşimi, Seni sevdiren ve Seninle sevinen bir sevgiyle...
  3. hafızayı güçlendirmek için okunacak dua ve dualar

hafızayı güçlendirmek için okunacak dua ve dualar

Hafızayı güçlendirmek için hangi dua okunuyor hangi dua okunacak türçe anlamıyla birlikte yazarsanız sevinirim.
  4. Hastalıkta ve sıkıntılar için okunacak dua dualar

Hastalıkta ve sıkıntılar için okunacak dua dualar

Hastalık ve sıkıntılar için okunacak dualar Hastalık ve sıkıntılı durumlarda okunacak dualardan bazıların sizlerle paylaşıyoruz.Kimki hastalık ve sıkıntılı hallerinde aşağıdaki duaları Allahın izniyle temiz ve saf kalple okursa Allah o kişinin yapmış olduğu duaları geri çevirmez haklarında hayırlısı neyse o olur inşallah. Peygamber Efendimiz A.S sıkıntı ve üzüntü anında Cenab-ı hak’tan...
  5. Bazı duaların okunuşu ve anlamları

Bazı duaların okunuşu ve anlamları

Sabah akşam 100 kere okununca bütün günahların affedileceği tesbih: (Sübhânallahi ve bi-hamdihi, sübhânallahil azîm) Manası: Kemâl sıfatlarla muttasıf ve noksan sıfatlardan beri olan Allah’ı hamd ile tesbih ederim. Namazda tesbihleri çektikten sonra duaya eller kaldırırken okunursa günahların affedileceği dua: (Lâ ilâhe illallahü vahdehü lâ şerîke leh lehülmülkü ve lehülhamdü ve hüve alâ...

Sayfayı Paylaş