eşimin ailesi beni çok yordu

beraber mi yaşıyorsunuz onlarla? ayrı evlerdeyseniz fazla görüşmesen sık sık gelmiyorlarsa tabii. Eşin sanırım arada kalıyo ama yanlış yapıyo allah yardımcın olsun umarım düzelir

cm keşke çocuk yapmadan önce iice bi tanısaydın gerçi sen bu yazıyı yazalı çk olmuş ama dayanamadm yazıyrum benim eşimde bana el kaldırdı ve ailesine çok düşkün ama ona asla bir evlat doğurmıcam ben bunu onada söyledim bana el kaldırmasını baba olamamakla ödicek.ha bana artık el kaldırmıyor ama geçmiş olsun bn bana yapılan iyiliği de kötülüğü de unutmam bunun eşim olması fark etmez. ailesine gelince görüşmüyorum aramıyorum evime adım atamıyorlar yani eşim ailesine düşkün olmasının bedelini çok ağır ödüyor ödeyecek te....

vaalllaa eniyisi uzak olmak uzakta olunca daha kiymetli oluyosun.ben kayinvalidemle oturuyorum 2 eltim war kaynanam görünüste bisey yapmiyi ama laflariyla cok igneliyo öbür gelinler daha kiymetlialakayi kesmek olmaz sonucta esinin annesi ama mesafeli olcan alllah yardimcin olsun sabir wersin rabbim,

kaynanam insanların yanında benimle alay geçmesi.ayrımcılıkları,arkamdan dedikodu etmesi,oğluna karın çok konuşursa döv demesi eşimde annesini dinledi hamile demedi dövdü.eşim artık pişman ama kalbim bir kere kırıldı unutamıyorum ogünleri.

öncelikle aramıza hoşgeldin canımmm ayyy inan gercekten cok üzüldümmm herşey gün gelir gecer ama kırılan kalp gercekten cok zor gecer senin yaşadıklarını gayet iyi anlıyorum zamanında annemde aynı acıyı yaşamışş :( gercekten cok üzüldüm ne diyeyim ALLAHIM yardımcı olsun sana ve dilerim kaynanan da kocanda bir an önce akıllanır böle durumlarda hiç kusura bakma ama canım iş erkekte biter dilerim herşey yoluna girer

2 çocuğum için katlanıyorum ama en son 1 ay önce kayınvalidem ve eltim yüzünden çıkan tartışmadan kolumdan sürüklüye sürükleye odadan attı beni.bende çocukları bırakıp anneme gidiyordum dedim kapıyı kilitledi yollamadı özür diledi birdaha yapmıcam benden nefret ediyosun dimi dedi ama kalbim birkere daha kırıldı.benim haklı olduğumu biliyor annesine birşey diyemediği için bana saldırıyor.18 yaşında evlendim 19 yaşında çocuk yaptım şimdiki aklım olsa anneme karşı çıkardım çünkü annem beni zorla evlendirdi
halinize çok üzüldüm allah sizin gibi kadınlara yardım etsin. ben küçük yaşta evlenmedim,eşimi kendim seçtim,eşim kadar maaş alıyorum amaaa hala kaynana kaprisi çekiyorum nefret ediyorum hayattan. dua edelim bence:( allahından bulsunlar

arkadaşlar hep ailesine düşkün erkeklerden bahsetmişsiniz,bende bir karı var mazallah bahsettiğiniz bütün erkeklere bedel varı yoğu annesi babası kardeşleri ikimizde çalışıyoruz ve kirada oturuyoruz ve çok borcumuz var ben artık yetişmekte güçlük çekiyorum bazen yetişemiyorum ve bu duruma rağmen karım aldığı maaşı babasına gönderip,zaman zaman da krediler çekip babasına veriyor tabi bu arada babasıda benden devamlı şu gün verecem bugün verecem diye borç para istiyor vermediğim zaman araya kızını sokup beni karıma sıkıştırıyor karımda vermezsem evde kavga çıkarıyor,eve aldığım erzak iki kişi olmamıza rağmen iki gün yetmiyor aldığımın ertesi günü annesinin evine gidiyor hepsi ve ben her seferinde tekrar almak zorunda kalıyorum,kaynanamın günde kaç defa nefes alıp verdiğimden tutun akşam hangi filmi izlediğimden bile haberi var,ha birde karış 5 yıldır evliyiz 5 yıldır hiç aralıksız işten çıktığı gibi annesine gider ben gider onu ordan alırım ve gittiğim de orda oturmak zorunda kalırım her akşam!!!! ve bunun gibi daha size söyleyebileceğim bir sürü şeyler var dilerim allahım kimseye böylesini vermesin artık dayanacak takatım kalmadı yarın gidip boşanma davasını açıyorum herkeze iyi akşamlar....

arkadaşlar hep ailesine düşkün erkeklerden bahsetmişsiniz,bende bir karı var mazallah bahsettiğiniz bütün erkeklere bedel varı yoğu annesi babası kardeşleri ikimizde çalışıyoruz ve kirada oturuyoruz ve çok borcumuz var ben artık yetişmekte güçlük çekiyorum bazen yetişemiyorum ve bu duruma rağmen karım aldığı maaşı babasına gönderip,zaman zaman da krediler çekip babasına veriyor tabi bu arada babasıda benden devamlı şu gün verecem bugün verecem diye borç para istiyor vermediğim zaman araya kızını sokup beni karıma sıkıştırıyor karımda vermezsem evde kavga çıkarıyor,eve aldığım erzak iki kişi olmamıza rağmen iki gün yetmiyor aldığımın ertesi günü annesinin evine gidiyor hepsi ve ben her seferinde tekrar almak zorunda kalıyorum,kaynanamın günde kaç defa nefes alıp verdiğimden tutun akşam hangi filmi izlediğimden bile haberi var,ha birde karış 5 yıldır evliyiz 5 yıldır hiç aralıksız işten çıktığı gibi annesine gider ben gider onu ordan alırım ve gittiğim de orda oturmak zorunda kalırım her akşam!!!! ve bunun gibi daha size söyleyebileceğim bir sürü şeyler var dilerim allahım kimseye böylesini vermesin artık dayanacak takatım kalmadı yarın gidip boşanma davasını açıyorum herkeze iyi akşamlar....

Allah sizede yardım etsin. Allahım böyle kadınları; kadına el kaldıran şiddete eğilimli erkeklere versin!

umarım hayatınızda sizi hakedecek iyi insanlarla karşılaşırsınız..

merhaba bende yaklaşık 1 yıldır evliyim kedilideli adlı arkadaşın sorununun aynı bendede var hatta fazlası güleceksiniz belki ama karım bana el kaldırıyor hamile olduğu için ona karşılık vermiyorum ama vücudumda bazı yerlerimi morartacak derecede saldırıyor normalde hamile değilken bir defasında yıne bunu yapmak ıstedı karsılıgınbı çok ağır ödedi olan kendıne oldu ama gıdıp özrümü diledim çünki çok ileri gitmiş hatta bayılmıştı sebebide buna teşebbüs etmesiydi fakat kendı yaptıgında asla özür dilemiyor hatta evet yaptım hatalıyım ve defolup git bu evden diyebiliyor rahatsız gibi şimdi hamileliğini koz olarak kullanıyor ve başarıyorda o çocuk düşse vicdan azabından ölürüm diye bırsey yapamıyorum peki çocugu tasıyan hısseden kendısı neden bunu hıc dusunmuyor ki? böyle anne mi olur siz söyleyin aldığı maaşı sürekli ailesine gönderme peşinde babasına kredi çekip araba aldı :) ne bileyım bunun gıbı onlarca şey..malesef karımdan bu sebeplerden dolayı nefret etme aşamasını geçtim buz gibi oldum hissedemıyorum artık hiçbirşey ayrılmayı çok istedim ama bu ulkede kadın dul kalınca erkeklerın nasıl baktıgını cok ıyı bılıyorum sırf basına kotu bırsey gelmesın dıye sevmesemde sahip çıkıp katlanayım mı? lütfen yardım edin..

Geri