Gebelik testi silik çıkanlar Noooolur okuyun!!

Slm yaa arkadadaslar bn 8aydir evliyim ama daha adet gecikmeden test yaptim ama boyle silik degil hayalet gibi cikti szce bu nedir

dilara bana yardımcı olabiir misin adetime 12 gün kala adet ağrısı gibi çok ağrı çektim bir hafta devam etti gittikçe hafifledi ara ara karnıma batma oluyo sık idrara çıkıyorum göğsüm hassas adete 5 gün var test yapsam çıkarmı lütfen yardım cı olurmusun

aynı durum bendede var kan testi yaptrcam bn bir kaç gün daha geçtikten sonra :)

arkadaşlar bende çatlatma iğnesi vurundum şu an adetime hesabıma göre 9 gün var iki gündür üst üste biri Silik çizgi cıkıyor. Bi 10 Dk sonra çok da ümit bağlamıyorum ama allahtan da ümit kesilmez :) bu durumu yaşayanlar yorum bekliyorum allah hep eder inşallah :)

bende aksam test yaptım- silik çizgi cıktı ama senin çizginden daha belirgin.. 3 gün daha sabırla bekleyebilsem keske- adet günümün geçmesi için :(

Gecikme yaşanmadan yapılan testler değerlendirilmemelidir.+ İkinci çizginin silik çıkması gebelik lehinedir.Tabi unutmamak gerekir ki çubuk testler hata verebiliyor.Net sonuç alabilmek için kanda gebelik testi yapmanızı öneriyorum

benimde gebelik testinde ikinci çizgi hafif silik çıktı acaba hamilelik olabilir mi salı günü gitcem doktora ama merak ediyorum

Geri