hamile kalmak isteyenler 2013

sao; canim insallah! senin hamileligin nasil gidiyor? benim sol kasigimda inanilmaz agri var, yarin doktora gidicem...
çok sükür canım bulantım var sabahları aç karına çıkarıyorum 3 4 gune bır.uyku halsızlık ıste buna sükür tabı sen nasılsın kasık ağrısı bel ağrısı olur canım 3 ay dıkkat et tamammı

kizlar dun acile gittim, karnim inanilmaz sisti ve agri artti, ama hersey normal cikti ...bu arada beta degerim 69.37 cikti...bugunde doktorumu aradim deger guzelmis cuma gunu tekrar test yapicaklar yukselmismi diye...su anda kasik agrilarim disinda bir problemim yok sukur ...ve inanilmaz gaz SIKISMASI oluyor ..zaten karin sisligimi doktor buna bagladi ve ilac verdi ama almadim...
bu arada destekleriniz icin cok tsk ederim lavinya ve gulme cok cok saolun canlarim benim ...opuyorum ...
hersey gonlunuzce olsun :kucu:

kizlar dun acile gittim, karnim inanilmaz sisti ve agri artti, ama hersey normal cikti ...bu arada beta degerim 69.37 cikti...bugunde doktorumu aradim deger guzelmis cuma gunu tekrar test yapicaklar yukselmismi diye...su anda kasik agrilarim disinda bir problemim yok sukur ...ve inanilmaz gaz SIKISMASI oluyor ..zaten karin sisligimi doktor buna bagladi ve ilac verdi ama almadim...
bu arada destekleriniz icin cok tsk ederim lavinya ve gulme cok cok saolun canlarim benim ...opuyorum ...
hersey gonlunuzce olsun :kucu:
evet cnm değerin güzel çıkmış inş devamındada sorunun olmaz rahat bir hamişlik geçirirsin cnm..rabbim yardımcın olsun dualarım seninle

- - - Updated - - -

çok sükür canım bulantım var sabahları aç karına çıkarıyorum 3 4 gune bır.uyku halsızlık ıste buna sükür tabı sen nasılsın kasık ağrısı bel ağrısı olur canım 3 ay dıkkat et tamammı
bulantılarının olması seni zorluyodur ama olsun yaa bu bile güzeldir..sende dikkat et kendine canım benim:kiss:

beyaz karın sıslığın sıvı toplanması değıl demı neden sısmıskı.benım karnım 5 6 aylık hamıle gibiydı sıvı çaktırdım ben 3 kere cığerden karından caanım benımkıde tüpbebekle olduyo pkolıyım bıde oyüzden ohss olmusum

kizlar bugun testim vardi tekrar, degerim yukselmis 146.06 olmus doktor cok guzel dedi mayis 31de ultasyon randevum var cok heyecanliyim insallah hersey yolunda gider! umarim herkes en kisa zamanda dileklerine kavusur...
hersey gonlunuzce olsun:kucu:

kizlar bugun testim vardi tekrar, degerim yukselmis 146.06 olmus doktor cok guzel dedi mayis 31de ultasyon randevum var cok heyecanliyim insallah hersey yolunda gider! umarim herkes en kisa zamanda dileklerine kavusur...
hersey gonlunuzce olsun:kucu:
cnm değerinin yüksel mesine çok sevindim hep seni takip ediyorum heyecanla..sen kışlayamı devam ediyosun gebelikten sonra yoksa seyhan başkentemi gidiyosun cnm..daha doğrusu takibi kim yapıcak onu merak ettim?

Geri