gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

lahana diyeti Lahana Diyeti

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Lahana Diyeti [​IMG]

Kadınlar arasında lahana çorbası olarak anılan bu sebze çorbalı diyet, mucizevi bir biçimde bir haftada tam 8 kilo verdiriyor!!!!! Kimi diyetisyenler vücudun bu kadar kısa sürede kilo vermesine karşı çıksa da henüz hiçbir diyetisyen böylesine kısa sürede kilo verdiren bu diyetten kadınları alıkoyamıyor. Yalnız bu diyeti yaparken kendinizi çok fazla yormamalı, bol su içmeli ve ekstra vitamin almalısınız.

Özel çorba

malzemeler : 6 adet soğan, kereviz, lahana, biber, domates, patlıcan, kabak, enginar, havuç, maydanoz vs. az tuz yapılışı: Bütün sebzeleri ufak ufak doğradıktan sonra çorba olacak şekilde su ilave ederek düdüklü tencerede pişirin. Daha sonra dilerseniz blender'da ezerek krema kıvamına getirebilirsiniz.
    1. gün
    İstediğiniz kadar meyve (muz hariç) ve özel çorba

2. gün
    İstediğiniz kadar sebze (baklagiller hariç) ve özel çorba

3. gün
    İstediğiniz kadar sebze, meyve ve özel çorba

4. gün
    5 tane muz, 4 bardak süt ve özel çorba

5. gün
    300 gr. kırmızı et, 6 tane domates, özel çorba

6. gün
    İstediğiniz kadar yağsız kırmızı et, özel çorba

7. gün
    Esmer pirinç, istediğiniz kadar sebze, meyve suyu ve özel çorba

Son düzenleme: 19 Kasım 2008
  2. Cяіѕіѕ

Cяіѕіѕ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: lahana diyeti Lahana Diyeti
    cidden ßunLa kiLo wereßiLiozmu..:)

3. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: lahana diyeti Lahana Diyeti

kız jelibon bunla kilo veriliyomu sahiden çok sasırdım.......

4. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    bunlar kilo verdiriyomuş ama ben yiyemem heralde

ama bugün lahana suyu içmeye başladım bakalım gelişmeleri yazarım size

5. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben yaptım ama tadı okadar kötü ki kokusuda mideniz kaldıramaz çoğunuzun. Ben nefes almadan içtim 2 gün yaptım ve iki kilo verdim üçüncü gün her yerim titremeye başladı

6. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    ayrıca blenderdan geçirin kızlar içemezsiniz

lahana diyeti Lahana Diyeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dillere destan lahana diyeti

Dillere destan lahana diyeti

Lahana diyeti en kısa yoldan kilo vermek için ideal. Bu mucizevi besini mutlaka keşfedin. Her derde deva Zayıflama ve selüloitleri yok etme özelliği bulunan beyaz lahana, aynı zamanda antioksidan özelliğine sahip olduğundan, bağırsak kanserini önleyici gücü var. Kan şekerini düşürme ve dengeleme özelliğinin yanı sıra, kan dolaşımını düzenler, hormonları dengeler. Enfeksiyonlara karşı...
  2. Lahana Diyeti

Lahana Diyeti

Lahana Diyeti Kadınlar arasında lahana çorbası olarak anılan bu sebze çorbalı diyet, mucizevi bir biçimde bir haftada tam 8 kilo verdiriyor!!!!! Kimi diyetisyenler vücudun bu kadar kısa sürede kilo vermesine karşı çıksa da henüz hiçbir diyetisyen böylesine kısa sürede kilo verdiren bu diyetten kadınları alıkoyamıyor....
  3. Lahana Çorbası Diyeti

Lahana Çorbası Diyeti

lahana çorbası diyeti lahana çorbası diyeti forum Hedef: 1 haftada 3-4 kilo. Günlük kalori: 800 Kcal Diyet boyunca kesinlikle ekmek, alkol, soda ve meşrubat alınmamalı. İstenildiği kadar çorba içilebilir. 7 günden fazla uygulamayın.Genel bir diyet/zayıflama programı olarak diyetisyenler tarafından tercih edilmeyen bu diyet tekrarlanmamalıdır. Lahana çorbası malzemeleri: 6 tane yeşil soğan, 2...
  4. Lahana Çorbası Diyeti nasıl yapılıyor

Lahana Çorbası Diyeti nasıl yapılıyor

Lahana Çorbası Diyeti lahana diyeti, corba, tarifler, malzemeler, günlük kalori, ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz Lahana Çorbası Diyeti Hedef: 1 haftada 3-4 kilo. Günlük kalori: 800 Kcal Diyet boyunca kesinlikle ekmek, alkol, soda ve meşrubat alınmamalı. İstenildiği kadar çorba içilebilir. 7 günden fazla uygulamayın.Genel bir diyet/zayıflama programı olarak...
  5. lahana diyeti yaparak kilo verenler

lahana diyeti yaparak kilo verenler

selam melekler aranızda lahana diyeti ile kilo veren varsa tecrübelerini ve lahana diyetinin nasıl yapıldığını bana anlatabilirmi. Lahana diyetinin yan etkileri varmı hakkaten lahana kilo verdiriyormu

Sayfayı Paylaş