gebe
  1. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

arkadaşlar benimle rejıme varmısınız?

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında melegim tarafından paylaşıldı.

rejim yapamıyorum Selam arkadaşlar gerçekten ben bu kilo sorununu kafaya çok taktım ne yaptımsa kılo veremıyorum:tsk: Burda hazırlıyacağım dıyet proğramıyla belkı kendımı daha iyi motive ederim .. Sizde benmle bırlıkte başlamak istersenız aşağıya yenı konu olarak kilonuzu yazın ve benİmle bırlıkte yazmış olduğum haftalık diyet proğramını takip edelım ve bır hafta sonunda nekadar kılo vermış İsek yazalım istersenız rejım aşamalarında kendınızı nasıl hıssetıklerıınızıde yazabılırsınız ..Haftada bir rejım programı değişecek hadı bakalım kolay gelsın hepimize:clapping:

kilom :75:18:
    17.11.2008

Lahana Diyeti
    [​IMG]Kadınlar arasında lahana çorbası olarak anılan bu sebze çorbalı diyet, mucizevi bir biçimde bir haftada tam 8 kilo verdiriyor!!!!! Kimi diyetisyenler vücudun bu kadar kısa sürede kilo vermesine karşı çıksa da henüz hiçbir diyetisyen böylesine kısa sürede kilo verdiren bu diyetten kadınları alıkoyamıyor. Yalnız bu diyeti yaparken kendinizi çok fazla yormamalı, bol su içmeli ve ekstra vitamin almalısınız. Özel çorba

Malzemeler: 6 adet soğan, kereviz, lahana, biber, domates, patlıcan, kabak, enginar, havuç, maydanoz vs. az tuz Yapılışı: Bütün sebzeleri ufak ufak doğradıktan sonra çorba olacak şekilde su ilave ederek düdüklü tencerede pişirin. Daha sonra dilerseniz blender'da ezerek krema kıvamına getirebilirsiniz.
    1. gün
    İstediğiniz kadar meyve (muz hariç) ve özel çorba

2. gün
    İstediğiniz kadar sebze (baklagiller hariç) ve özel çorba

3. gün
    İstediğiniz kadar sebze, meyve ve özel çorba

4. gün
    5 tane muz, 4 bardak süt ve özel çorba

5. gün
    300 gr. kırmızı et, 6 tane domates, özel çorba

6. gün
    İstediğiniz kadar yağsız kırmızı et, özel çorba

7. gün
    Esmer pirinç, istediğiniz kadar sebze, meyve suyu ve özel çorba

evt arkadaşlar ben yarın sabah başlıyorum ::Dancing_furious:

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: arkadaşlar benimle rejıme varmısınız?
    melo sen eminmisin laa bu çorbanın işe yarıyacağından:hmm: bence bu saydıklarının hepsini yersen daha alısın vereceğine :becky:la beş muz dört bardak süt laa sen delirdinmi laa duba olursun haaa :becky:hem bence o kadar kiloluda değlisni sen balık etlisin boş ver rejimi helede bu rejimi hiç deneme yoksa balıkgüllerin başka bir cinsinden olursun valla karışmam :zuha: anladın sen onu kanımca :becky:benide al rejim listesine zaten hergün eriyom bari grupta olim :zuha:

3. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Meleğimcim, şimdi ben rejim yapamam ;) ama sonuna kadar yanındayım ve destekçinim canım. Rejim yapamasam da listede ben de yanında yer alıyorum.

Bir de birşey demek istiyorum, bir haftada 8 kilo verirseniz başka bir haftada da 8 kilo alabilirsiniz aynı hızla, o yüzden yavaş yavaş verin ki métabolizma verdiklerini kayıp olarak algılayıp geri almaya kalkmasın. Valla öyle diyorlar... :)

Birşey daha diyeceğim; güzel yüzlü güzel kalpli insan, senin yüreğin yeter bir kere tüm güzelliklere, rejimlere diyetlere ne ihtiyacın olacak... Yine de yanındayım her zaman... :kiss:

4. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

:D:D:D Beş muz çokmuş yaaa :bananen_smilies105:

5. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    yaa o kısım çok saçmaa koptum zaten :becky:şimdıı yukarda muz hariç diyor aşagıda muz ye dıyorr ben zaten kızlar muzu rejım lıstesıne alamam başka meyvayla idare ederızz desteklerınızz benı onurlandırdı güçlendırdı sağolun canlarımmm :becky:

6. banu23

banu23 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

valla bende 62 kiloyum zayıflamak isterim ama ne o çorbayı ne sütü içebilirim nede etle sebze yiyebilirim bunlar olmadan sadece domates ve meyveyle yapsam olmazmı yaaa

7. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113
    ben rejime ihtiyacı olmayanlardanım ama bu değilki katılanların arasında olmıcam arkadaşlar sonuna kadar sizi destekliyorum hadi kızlar biraz da tabi boğazınıza sahip çıkın ve ölçülü yiyin insanın istedikten sonra yapamayacağı birşey yoktur muz yerinede kaysı bence daha mantıklı ha bu mevsimde nerde buluruz diyenler olabilir her yerde kaysı kurutulmuşu bulunur.onla idare edin o çok daha faydalı hemde güzellik açısından kaysı çok faydalı bide bağırsak çalıştırıcıdır;)melo açtığın bölüm için canım kutlarım seni arkadaşlar bol şanslar size güzel haberlerinizi almak dileğiyle kolay gelsin;)

8. selda

selda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

arkadaşlar bende rejim yapamıyorum ne zaman niyetlensem daha fazla acıkıyorum ama sonuna kadar sizinleyim
    benim göbeğimi eritmem lazım tavsiyeleriniz bekliyorum

9. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

ben bunları yersem aclıktan ölurum :( 58 kıloyum boyum 172 normalmı acaba?

10. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

ya sana katılamayı ısterdımama azcık daha zayıflarsam kocamın yanında bebek gıbı kalcamm...48kıloyum 4aydır evlıyım..yıyorum yıyorum yok banamısın demıo mıdem...kurt var galıba bendee...yapanlar ALLAH kolaylık versın..sıze ufak bı önerı aksam yatarken ve sabah ac karnına ılık su ve elma..inannın annem accayıp kılo verdı bu yontemle..deneyın..derımm...

11. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

ewt nurovski doğru söylüyosun.boyum 1.65 kilom 73 ama kilom dengeli dağıldığı için fazla göze batmıyor. ama bende her sabah ılık su içerim ve bol bol elma yemeye gayret ederim.tok tutuyor ve diyette elma çok iyi. birde bildiğim bişey var sizde yapın bende işe yaradı. her sabah büyük tuvaletiniz olmasada kalktığınız zaman açken tuvalete girn bağırsaklarınız zaman la buna alışlıyo.kabızlık sorunu çekenler için bunu öneriyorlar ve ben doğadan ın form çayını içiyorum en fazla bir saat sonra wc ye yetişemiyorum. size iyi diyetler kolay gelsin

12. merve_69

merve_69 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16

kolay gelsin size...
    bn kilomdan memnunum
    kilom:45 :D

13. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

tabi senin tuzun kuru ohhhh

14. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

sizi yani rejime baslayanlara motive etmek icin yaziyorum ben yaklasik 8 9 aydir rejimdeyim ve 20 kilo verdim..yanlis anlamayin ama ben rejim yaparken sunu ogrendimki hani yapiyorum da olmuyo veremiyorum bi turlu diyoruz ya {bi zamanlar benimde dedigim gibi} ha iste bunlar sadece mazeret bahane..yapinca oyle guzel veriliyoki..daha oncede belirttigim gibi hersey kafada bitiyo....unutmayin ve yanlis anlamayin olurmu...

15. eker68

eker68 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Cevap: arkadaşlar benimle rejıme varmısınız?

MerhabalarBen aranıza yeni katıldım. Kilolu değilim fakat kolestrolüm bundan iki ay öncesine kadar 290 seviyesindeydi. Doktorum yaşımdan dolayı ilaç önermedi sadece spor yapmam gerektiğini söyledi. Ben de yoga ve ardından plates destekli egzersizlere başladım. Şu an kolestrolüm 250 civarı egzersizlere devam ediyorum. Hiç esnek olmayan vücudum şu an öyle hareketleri kaldırıyorki anlatamam. Daha önce yumuşak olan etlerim o kadar sıkılaştıki ben bile şaşırıyorum. Spor yaptığımı duyanlar bana çok gülüyorlar çünki görünürde kilom hiç yok ama yağlarımı sadece ben biliyorum ve çok rahatsız edici. Yaşım 40 ama genç kız gibiyim .On altı yaşında kızımı kız kardeşim sanıyorlar.Arkadaşlar kilolu olun veya olmayın hepinize öneriyorum plates en güzel egzersiz yöntemi.Unutmadan kendinize güveniniz daha da artıyor.

arkadaşlar benimle rejıme varmısınız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arkadaşlar kafamkarışık...Yardımcı olabilcek varmı

Arkadaşlar kafamkarışık...Yardımcı olabilcek varmı

Sayın bayanlar 1 gün önce kedi yavrusu buldum tesadüfen...çooook küçük gözleri ve kulakları açılmamış...çok küçük olduğu için veteriner muayene edemeyiz az büyüsün diyo...Ama yavrucak uyuyo uyanınca ortalığı yıkıyo, atmaya da kıyamam.ama uslu durmazsa ikimizi birden evden atacaklar. Velhasıl kelam aranızda kedi besleyen varsa konuşabilirmiyiz...İnternetteki bilgiler benim kafamı karıştırdı....
  2. mrb arkadaşlar ben geldim

mrb arkadaşlar ben geldim

mrblar ben sibel görümcemin ısrarıyloa sizlere katıldım 24 yaşındayım 10 aylık evliyim okuyorm buraya üye olduğum için pişman olmayacağımdan eminim
  3. slm arkadaşlar ben katıldım

slm arkadaşlar ben katıldım

bir sorum olacak bana yardımcı olabilirmisiniz adettimden 3 gün geçtiktek sonra sağlıkocağıında kan testi yaptırdım pozitif cıktı yanlız doktor değerinin düşük olduğunu söyledi en az 1 hafta geçmesi gerekir dedi şu an 10 gün geçti bende acırı derecede akıntı geliyor bu gebeliktenmi yoksa başaka birşeydenmi kirs faalan olduğundada gebbelik gibi pozitif cıkıyormuş diye duydum böyle bişey...
  4. Kolay Rejim Listeleri  arıyorum ben

Kolay Rejim Listeleri arıyorum ben

Kolay Rejim Listeleri verirseniz belki bende bu yaz mevsimine son zamanlarda aldığım 7 kiloyu vererek fit bir şekilde girebilirim kızlar. Lütfen bana kolay olan rejim diyet listeleri verin!
  5. benimle dır dıra varmısınız.....

benimle dır dıra varmısınız.....

benimle dır dıra varmısınız çenesinin hiç kapanmayan arkadaslarım :D:D( tabıkı saka ) sadece konusmayı benım gıbı seven arkadaslarım herseyı konusp ölcup bıcelım tartısalım her konuda susmaya hayır kızlar buyrun gelın gelııın chatte konusamadıgımız sorular , forumlarda arayıpta bulamadıgınız (tabıkı yokta) :D:D buyrun geliin geliiin

Sayfayı Paylaş