Rahim filmi çekildiği ay hamile kalanlar

Yahu ne alaka anestezi akacaksan agrı kesici içmenin ne manası var. Ayrıca anesteİye hiç gerek yok bu kadar abartılacak bişey değil ben iki defa çektirdim adet sancısının aynısı hepsi bu kadar iki dakikalık işlem için anestezi almanız daha kötü bence.
benim bazen stresten tansiyonum cok dusuyo birde rahim agzim cok dar korktum anestezisiz yaptirdigimi dusunurken bile icim geciyo

Kızlar bi sorum olcak drum setophene vermişti kullandım tekrar baktı sonra ilac yazdi yumurtanin gelismesine yardımcı olacak bunu sürekli kullan dedi ilacin ismini bilmiyorum ama seker ilacı oldugunu soyledi kizlar bana yardımcı olun 1 senedir bebis istiyoruz ayrica pkom var olmuyor bu ilacla olurmu acaba adetlerim çok duz3nsiz yumurtalarim tembel calisiyo beni aydinlatin lutfen dun moralim cok bozultu agliycaktim nerdese. Doktorum muayeneden sonra yüzü düşüktü cok canim sıkıldı ewe geldigimde yumurtalarima aldim verdim psikolojim b9zuldu resmen umutla gitmiştim buyumustur diye ama tekrar ilac yazdı uzun oldu kusura bakmayin aydinlatin beni lutfennnn

Merhaba, pko tedavisi uzun süren bir rahatsızlık.Fakat tedavi ile gebe kalan bir çok bayan var.Moralinizi yüksek tutun stres yapmayın. Ve kafanızı kurcalayan her detayı hekiminize sorun.En sağlıklı bilgiyi,gözlem ve muayenesi ile hekiminiz den alabilirsiniz.

Arkadaşlar ben 2 yillik evliyim bende iki aydır klomen kullaniyorm 1 ay klomen + OVITRELLE çatlatma iğnesi ki bu işe yaramadı bu ay klomen + rahim filmi şimdi beklemedeyim şafak # 5#nasıl geçecek bilmiyorum

Slm kızlar ben pko hastasiyim rahim filmi çektirdim 47 gun oldu ve hala adet olamadım 3 gun önce hcg 1.2 çıktı ve hala adet olamadım hiç aranızda hsg den sonra gecikme yaşayan varmi

Slm kızlar ben pko hastasiyim rahim filmi çektirdim 47 gun oldu ve hala adet olamadım 3 gun önce hcg 1.2 çıktı ve hala adet olamadım hiç aranızda hsg den sonra gecikme yaşayan varmi

Merhaba rahim filmi ilaç değilki gecikme yapsın. Mens gecikmesinin bir çok nedeni var. Pazartesi HCG testi yapın. Sonuca göre hekiminizle irtibata geçin.

Geri