Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sanki aynı konular için çıkıyor tartışmalar. Canım sende ne olur biraz daha alttan al. Paylaşmadığı sorunlar var. senide sıkmak istemiyor. sende bunaltma biraz.

Haklı olsan bile idare eden sen ol şimdilik. Maddi sıkıntılarda onu bunaltıyor. Kavga anında asla cevap verme. Güzel güzel rahatlayınca sor neden stresli olduğunu.

Beklemene değercek. Düzelecek herşey. Tabiki taviz veren sen olacaksın. Yoksa hır gür iyiye gitmez söyleyim. Bebek olayına bakmıyoruz canım. Fakat 5-6 vakit (5 ay gibi hissettim ) içinde sana çok beklediğin bir konu ile ilgili güzel çok güzel bir haber gelecek.

cok tesekkürler ablacim yaa evet haklisin hep ayni konulardan cikiyo ama bi türlü dengeyi saglayamadik daha insallah olur bilmiyom bu aralar aklimda sadece o fikir oldugundan belkide esimi anlamiyorum

tekrar tesekkürler allaha emanet olun canlarimm

Handanca Hanım şimdi bakabilir misiniz falıma?
Benim yaşım 29 terazi burcuyum, hayatımdaki insanın yaşı 34 o da terazi burcu.
çok çok teşekkürler

canım handanca burcum terazi evlilk varmı bana merak ediyorum ilgilenirsen sevinirim...sevgiler

kasımın 25 inde 5. senemizi kutlıcaktıkki annesi beni oğluna uygun görmediği için sorun yaşadık ve ayrıldık aramızda başka hiç bir sorun yoktu:uhu: ben akrep o balık devam etmek için çaba göstermelimiyim yada o hatasını anlayacakmı çok sıkıntıdayım yardımlarınız için teşekkürler

Selamlar .6 ağuustos aslan burcuyumm. Aşk iş ve çewre ilişkilerim için genel olarak bakarmısın... şu yalnızım hayatımda ne zaman biri olacakk :)

Bu dönem yıldızın düşük. Fazla uzun zaman almaz kendine gelmen canım.
Biraz kendine zaman ayırman lazım. Herkesi dinlemek güzelde kafana göre yakın birini bulamamakta seni üzüyor açıkcası.

Ben biraz dışarıya karşı tebessüm göstermen gerektiğini belirteyim. İçindeki sorunların sanki yüzüne yansıyor. Çok sıkıntılarınıda paylaşma bu dönem.

Yeteneksel anlamdada yüksek bir dönem yaklaşıyor. aklından çok mantığını kullanırsan daha güzel fırsatlar geçer eline. dileğin ile ilgili ise zaman var canım.

Handanca Hanım şimdi bakabilir misiniz falıma?
Benim yaşım 29 terazi burcuyum, hayatımdaki insanın yaşı 34 o da terazi burcu.
çok çok teşekkürler

Güzel ve hareketli bir dönem yaklaşıyor. Bu arada kararsız kaldığın konularda fazla derin düşünme canım. Aklın kullanarak artı ve eksilerini bir kenara alarak herşeyin fayda yada zararını ölçmen münkün.

Arkadaşının hareketli bir yapısı var aslında. arada öyle sessiz kalışına bakma. Akıllı biri. istediği zaman güzel cümlelerle seni yola getiriyor. sende aynı yöntemle yaklaş ona. bu ilişkine olumu anlamda güzel boyut kazandırır.

Evlilik için zaman var. Hatta mücadele dolu bir dönemde isen pes etme. güzel günkel yakında.

canım handanca burcum terazi evlilk varmı bana merak ediyorum ilgilenirsen sevinirim...sevgiler

Öncelikle kendinle barışık olmalı ve kendinin özgüvenini yakalamalısın. Herşey istemekle olmaz canım.

Bazen yakınlarının verdiği akılları kullan. Kendi bildiğini yapıyorsun. Bu sana ne kazandırdı şimdiye kadar dön bir arkana bak bakalım. Biraz iyimserliği elden bırakma oldumu?

Gelecek güzel bir para haneyi mutlu edecek. Bununla birlikte gelecek güzel günlerde sana iyi bir moral olacak. Etrafında beğenilen vede sevilen birisin. Çevrene sende gereken özeni göster. Yeni tanışma fırsatlarıda doğabilir.
Evlilik şuan için zaman bağlı.

kasımın 25 inde 5. senemizi kutlıcaktıkki annesi beni oğluna uygun görmediği için sorun yaşadık ve ayrıldık aramızda başka hiç bir sorun yoktu:uhu: ben akrep o balık devam etmek için çaba göstermelimiyim yada o hatasını anlayacakmı çok sıkıntıdayım yardımlarınız için teşekkürler

Sayın üyemiz siteye sadece fal açtırmak için uğramayınız. site kuralları gereği Diğer konulara yorum yapıp aktivitenizi artırın. Daha sonra açılım yapılabilir.

merhaba handanca.
ben yay burcuyum sevdiğim aslan 4yıllık bi beraberliğimiz oldu ve benim hatam sonrası bitii. 2 ay sonra konuştum onunla tekarı olmayacağını söyledi ama üzülüyorum diye arkadaş olarak görüşebileceğimizi söyledi. konuşuyoruz beni sevdiğini biliyorum ama tekrar başlamayacağı konusunda kararlı gözüküyor. olanları unutup tekrardan başlar mı ilişkimiz, beni ve onu neler bekliyor?
şimdiden teşekkürler.

merhaba handanca.
ben yay burcuyum sevdiğim aslan 4yıllık bi beraberliğimiz oldu ve benim hatam sonrası bitii. 2 ay sonra konuştum onunla tekarı olmayacağını söyledi ama üzülüyorum diye arkadaş olarak görüşebileceğimizi söyledi. konuşuyoruz beni sevdiğini biliyorum ama tekrar başlamayacağı konusunda kararlı gözüküyor. olanları unutup tekrardan başlar mı ilişkimiz, beni ve onu neler bekliyor?
sayılar:7-26-74
şimdiden teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri