Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

Slm kızlar.beklemedeyim canim ya.yarin benim bulunduğum ilin en iyi kadın dogumcu lari erkek ona gidecez mecburen.yarin 15:30 randevum var.yasemin canim korkutma kendini hetkesin ayni oolacak diye bisey yok.ama korkunu cok iyi anlıyorum .insallah bendede hayirlisiyla bi sıkıntı cikmaz sendede canim.dualarinizi bekliyorum

Evet izmirdenim kime nereye gidiyosun doktora. Ben Çınarlı kadın doğumdan Tahir Özgüder e gidiyorum

Canlarim malesef o idrara bakarak hamileligin anlasilmasi dogru degilmis cunku bn bugun adet oldum cok kotuyum cok yikildim cok yoruldum

Arkadaslar bu ay ikinci tedavimdi ama olmadi iste esim klomen ileride kanser riski tasidigi icin bi daha kullanmak yok dedi kizdi. Sizce ben ne yapmaliyim tedaviyi yarida kesmek istemiyorum ama bir yandanda acaba oluruna mi birakayim diyorum yada sadece klomen be progestan kullanacagim catlatma ignesi vurunmayacagim sizce ne yapmaliyim akil verin

Gozdecim o dr biliyorum bizim akraba ona dogumunu yaptirdi bildigim kadariyla sirinyerde muaynanesi var tahir beyin.ben ozele hüseyin cevik e gidiyorum kahramanlarda.cok ünlü bi dr dur kendisi.yumurta takibine gozde poliklinik var oraya gidiyorum neyapilacagini ogrendigim için buraya 30tl veriom hamilelik olunca inşallah yine ozele gidicem benim sorunlu gecti hamileligim kanda pihtilasma oldu erken suyum geldi korkuyorum acikcasi oyüzden ozele gidicem

Betulcum bence birakma tedavini yumurtalarin kendiliginden buyumuyormu buyuyorsa sadece igne kullan bence yumurta sorunun varsa sogan kurunu yap cok faydali sonucta dr lar en az 3 enfazla 5ay tedaviyi veriyor olmazsa 6ay ara verdiriyorlar

Mejda bndede kan pihtilasmsi var birtane dusuk yaptim ayni dedigin gibi benimde erken suyum geldi sn nasil bir yol izliyorsun hergun coraaspirin iciyor musun ve progestan hapi kullaniyor musun nolur yardimci olur musun

Geri