Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

Hayir niye kiste cevirsinki doktorum en iyi doktor prof. Hemde igneden iki gun sonra gitmis iki yumurtamda catlamis canim.

Cgdem canim galiba oluyo akinti hep olan biseymis ya. Herkes oyle diyo. Suanda 6 tane komsum hamile onlardan bilyorm

Kizlar aksam test yaptim negatif cikti gi. Dedim sabah yapiim die esim illede yap diye tutturdu. Dun adet gunumdu daha ve aksam yaptigim icin mi cikmadi diye supheye dustum

Mrb arkadaşlar yeni üye oldum.. Pkosluyum ama düzenli adet görüyorum.. Klomen tedavisi gördüm olmadı ..bu ay ve çatlatma iğnesi kullandm sonucu bekliyorum inş hayrlsı olur.. Bu arada 26yaşında 4yıllık evliyim 7aydır bebek istiyoruz.. Eşim de hızlı spermleri artıran bi ilaç kullanıyor doktorumun tavsiyesiyle umarm bu ay sonuç alırız :(

Hosgeldin canim. Benimde dun adet gunumdu olmadim. Klomen ve pregnly igne kullamdim iki yumurtam olustu catladi. Adetin 16. Gununden beri progestan kullaniyom acaba haplar mi geciktirdi bi fikrin var mi

Merhaba canım bende klomen ve progestan kullanıyorum bu üçüncü ayım geçen ay benimde gecikmem oldu 5 gün hamileyim diye sevinmiştim 6. Gün adet oldum maalesef:( umarım sn hamilesindir bize de umut olursun inşallah :) kaç gün gecikti adetin

Asiyecim bir gun gecikti daha. Normalde adetim bir iki gun erken olur ama hic gecikmezdi. Ondan suphelendim. Senin adetlerin düzenli midir

İnsallah canim. Yumurtam catlayali bugun tam 14. Gun. Hani yumurta catladiktan 14 gun sonra adet olunurya ondan supheleniyom. Belki senin yumurtan gec catlamistir tatlim. Mesala ben igneyi yaptirdim 2 gun sonra catlamis benimkisi. 36 satte catlamamis yani. Ben eminim yumurta catladigina doktor bakti cunku. Sen gormus muydun catladigini

Çatlamıştı canım 11. Günde . Herkesin farklı tatlım bende öyle oldu diye sende de öyle olacak diye bir şey yok . İnşallah hamilesindir inşallah yüzün güler rabbim kalbine göre versin.

Geri