Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

Bugün iğnenin 9. Günü belim ağrıyor göğüslerim çok fena, yorgunluk, uyku hali gaz zaten iğnenin ilk gününden beri var. Bunlar hamilelik belirtisi değil iğnenin etkileri değil mi? :( hatta adet belirtileri bile olabilir :( höfffffff

Slm aleykum hanimlar, ben bu konu basina yeni yaziyorum, ben baska bi baslik altinda yaziyordum normal de. Dün aksam (ctesi aksami) saat 19:45 de ovitrelle ignesini vuruldum kendim evde. Kismetse ptesi sabahi asilama olucam. Hayir Dualarinizi esirgemeyin kizlar.
Bu arada ozel klinikte tedavi görüyorum. Yurdisindayim. Bu benim üçüncü asilamam olacak. Her asilama oncesi hap klomen kullandim. Kanser yapiyor mu bilmiyorum ama. Dr lar veriyorsa demekki yumurtlama sorunu yasiyoruz. Bi kaç ay kullanmakla kanser olunmaz heralde diye düşünüyorum.
Ona bakarsak sigara da kanser yapiyor ama insanlar senelerce iciyorlar.

Bide ismini unuttum simdi, 20 yasinda olan arkadaşım eger bi sikinti yok dediyse dr sana. Sirf esin, esinin ailesi bebek istiyor diye tup bebek yaptirma canim.
Daha cokkkkkkk gencsin, onunde uzun yillar var daha. Oluruna birak canim.
Ben tedavi görüyorum çünkü, biz esimdede bendede sikinti var, bide biz otuz un uzerindeyiz.
Sen baskalarini takma. Agzi olan konusuyor iste. Ama allah korusun, cocugumuz hasta olsa onlar gelip bakmaz. Yanii baski yapmaya kimsenin hakki yok !

insallah ALLLAH herkesin gönlüne göre versın hepimiz yakın zamanda anne adayı oluruz... beyzacım üzüldüm bidahakı aya kaldı benımde olmuştu oyle 1 kere üç gün önce hatta 10. günüydü heralde bnde hamıle olanları duyuyorum sevınmem gerektıgı yerde kendıme uzuluom olmuo dıye agladıgmda oluyo :) tam zayıflamaya karar werdım bnden kiloluları hamıle bı alakası varmıdır yada kişiden kişiye fark edıyo zaman herseyı çözecek ama ne zamana ;) hayırlı pazarlar görşrzz

Geri