Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

Seri adetlerin düzenli olarak kaç günde bir olur sen adetini bekle bence
Mavis06 bende var yumurta tembelliği. Ve PCO yani yumurtalar gelisemio kist oluo smdilk klomen ve ctlatvi iğne tedavisi görüyorum 3. Şansım kaldı snra olmzsa aşılama yapilacak inşallah olumlu sonuç alırsın 20 gün fazla deilmi adetnn kacnci günü aşılama yapıldı protestan halini kkullaniomusun

Cnm benim adetlerim 24 25 günde bir oluyor bende pko hastasıyım am adetlerim düzenlidir normalinden 2 veya 3 gün oldugumda oluyor mesela bugünden saydıgın zaman 14 sonra ayın 8 oluyor normal adet tarihim 15 i arada yedi gün var bende anlamadım mesela okuduklarımın içinde 14 gün dolup hemen adet oluyorlar bende neden böyle 1 hafta var anlamadım :( kafama buna takıldı gmzky

Dediğim GB senin yumurta gelişimi erken olduğu için ole canım erken iğne vuruldu n ama tam denk gelecek adet tarihinle oyzden 15 GN snra test yap adetin gecsn bkle

Bana direk asılamayı önerdi ve ona başladık baska bi islem yapilmadi bundan öncede amaliyat olmuştum rahmimde duvar vardi amaliyatdan 2ay sonra asılamaya gecildi o zaman soyledi yumurtlamalrın düzenli degil diye

Geri