Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

Herşeyin yolunda gideceğine eminim
Herşeyin yolunda gideceğine eminim canım.. bu bebek sana hiç beklenediğin anda geldi.. o seni çok istiyor.. bırakacağını sanmıyorum.için rahat olsun
canımmm ağzından bal damlıyor :) inşallah.güzel haberleri alırız.valla eşime dedim henüz bişey demeyelim ailelerimize bi tam netleşsin oyle deriz.şuan kimsenin haberi yok.inşallah cmtsi günü güzel haberi alınca onlarlada paylaşıcaz.
sende sakın takma kafana bak şimdi bir arkadaşlar intagramda konuşuyorum.oda 8 ay denedik olmadı dedi.bizimkide bianda oldu dedi.geçen ay bnaya sıkıntı yaşamış benm gibi supriz olmuş.hemde ben 6+3 günüm.o da 6+2 gün şansa bak.demem o ki sakın kafana takma olur olucakta canım

canımmm ağzından bal damlıyor :) inşallah.güzel haberleri alırız.valla eşime dedim henüz bişey demeyelim ailelerimize bi tam netleşsin oyle deriz.şuan kimsenin haberi yok.inşallah cmtsi günü güzel haberi alınca onlarlada paylaşıcaz.
sende sakın takma kafana bak şimdi bir arkadaşlar intagramda konuşuyorum.oda 8 ay denedik olmadı dedi.bizimkide bianda oldu dedi.geçen ay bnaya sıkıntı yaşamış benm gibi supriz olmuş.hemde ben 6+3 günüm.o da 6+2 gün şansa bak.demem o ki sakın kafana takma olur olucakta canım
En iyisini yapıyprsunuz canım.. ben ilk gebelikte haber vermiştim hemen sonra çok kötü olmuştum.. ama sen o süreçleri hiç yaşamayacaksın inş. Takmamaya çalışıyorum ama aklım sürekli acaba regl olacam mı oldum mu diye gidip geliyor. Bakalım bu geceyi de atlatırsam umudum daha da artacak. Eşim yarın da gitmeyelim doktora ertesi gün netleşir herşey öyle gidelim diyor bir gün daha dayanabilir miyim bilmiyorum.;) allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin inş.

meraketme tatlım olucak seninde inanıyorum :)
bende cmtsi gününü bekliyorum,kalp atışlarını almak için.içim bi durgun anlamadım gitti.
yalnızlık sendede böyle oldumu.çok heycan yapmaktan heycanım gitti sanki:( bi tuhafım.banada dua edin kızlarr
cnm bn daha hamileligimdn birsey anlamadım desem yeridir valla önce bana bebegin kalbi yavas atıyor dendi sonra oda düzeldı çok şükür şimdi kanamalarla savaşiyorum cnm öyle valla inş sen duyarsın bnm ki cok farklı iste sen beklenmedik amda hamile kalınca ondandır sen bebişi gör çok farklı oluyor bnm ki oynamaya basladı çok güzel bır duygu valla inş herkez tadar

Merhaba bende aranıza yeni katıldım, klomen kullandım 3 yumurta gelişti 19,19,21 ve 25 inde çatlatma iğnesi oldum çok ağrım var sol kasığımda geçicek diye bekliyorum ama yok yardım istiyorum bu kadar çok ağrısı olan oldumu?

yalnızlıkkk inşallah sonu iyi olucak,bebeklerini kucağına alıcaksın.cmtrsiyi bekliyorum zaman geçmiyor.bazen kasıklarıma bir ağrı giriyor,adet olucam gibi,bazende duruyor bişey olmuyor.

Merhaba bende aranıza yeni katıldım, klomen kullandım 3 yumurta gelişti 19,19,21 ve 25 inde çatlatma iğnesi oldum çok ağrım var sol kasığımda geçicek diye bekliyorum ama yok yardım istiyorum bu kadar çok ağrısı olan oldumu?
Merhaba cansın21.. ben iki defa iğne oldum ikisinde de ağrım çok olmadı. Bi fikrim yok ağrı ile ilgili.. belki de döllenme olmuştur yerleşmeye çalışıyordur ondan bu kadar ağrın vardır..

Te
teşeklür ederim umutluuuu bilmiyorum umarım dediğin gibidir.. Senin sonuç ne oldu iğneden sonra?
Hayırlısı ile olur inş.. benim iğneden sonra bugün 17. Gün oldu hala regl olmadım.. evde gebelik testi yaptım bugün negatif çıktı.. bakalım yarın kan tahlili yapacam.. evde yaptığım testten sonra çok umudum kalmadı ama dilerim tersi olur..

Hayırlısı ile olur inş.. benim iğneden sonra bugün 17. Gün oldu hala regl olmadım.. evde gebelik testi yaptım bugün negatif çıktı.. bakalım yarın kan tahlili yapacam.. evde yaptığım testten sonra çok umudum kalmadı ama dilerim tersi olur..
İnşallah kanda çıkar yaptığın test erken gebelik testlerindenmi? Ayrıca umutsuzluğa kapılma, inşallah alıcaz bebişlerimizi kucağımıza....

Geri