Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

Merhaba ben klomen kullanip catlatma ignesi oldum hic bi belirti yok.doktor alttan tedavi etmedi acaba baska bi sorunmu var

Merhaba aranıza yeni katıldım ekim 28de ikinci kez çatlatma iğnesi oldum günüm 12sinde ama belimde ve 3gun öncesine kadar kasiklarimda ağrı ve batma vardı sabahları uyanınca aşırı mide bulantısı oluyor ama kusmuyorum 2 gundurde göğüslerimde şişlik ve aşırı ağrı var uçlarında da acı var sizce nezaman test yaptirayim

Meraba ben çatlatma iğnesi yaptırdım 5 gün oldu adet sancısı gibi arada karın ağrısı oluyor ve kasık ağrısı oluyor normal mi cevap verirseniz sevinirim

Slm bende 8 gjn once asılama oldum kasik agrim ve beyaz akintim var sizce tuttumu bu sefer nolur yardimci olun

Merhaba,

Umarızki tedaviniz den olumlu sonuç alırsınız. Aşılama sonrası kasıklar da ağrı , batma ve vajinal akıntılar, bel ağrısı olması normal olası bir durum. Bu belirtilerden yola çıkarak gebelik var yada yok diyemeyiz.Ancak ; Size önerilen tarihte test yaparak hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz..

9 kasim catlatma ignemi oldum 11 kasim da asilamami yani bu ucuncu asilamam kusura bakmayin sizide bunaltiyorum ama konusucak dertlesicek kimsem yok.

Geri