Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

Ya evet ilk tedavim ben acaip Kilo aldım bu ne böyle çocuk derdine kocadan olmayalimda:) :) şaka bi yana bnmde sinirimi bozuyor Kilo konusu sen ne kdr dir uğraşıyorsun

Canim bnm ilk evlndigim zamn cocuktan ziyade adet duzensizligim icin 6ay tedavi gordum ise yaramadi birakinca yine bozuldu adetim nra iste 3senemin basinda tedaviye basladim ilk klomn kullandim yumurtm olmadi sonrada femera kullandim yumurtam gelisti catla igneside oldum hep 17.gun adt oldum bn igneli tedaviye gecmk istedim drm israrla hapa devm etcez dedi bnde biraktim devlete asilamaya basvurdum oda kilo yuzunden olmaz dedi bnde diyetsyene gittim bn cok kilo aldim yuzun ustune ciktim ilk tedavide 30kilo aldim 10kilo geri verdim tedaviye basladim yine aldim 6 ay icinde 15kilo olarak

Bende bugün resmen adet olmuş bulunmaktayım :( doktorumu aradım.yine herşey sil baştan dedi ayni tedaviye devam.hayırlısı olur inşalalh hepimiz için kızlar.Rabbim herkesin gönlünde olanı nasip etsin.

5. Günü klomen başlıyacam.
11.Günü yumurta takibi
13. Ve 14. Gun de çatlama iğnesi
:(
Ya sizce bunların dışında ne kullanmalıyım bitkisel de olabilir.bu şekilde hamile kalan varsa yardımcı olabilir mi lütfen?

Hasretgulu cnm Kilo verilir hayırlısıyla evladın olsn da çokta takma bence rabbim bu uğraşlarimizn karşılığı verir inşallah.bu arada bn hala adet olmadim ağrım da yok sürekli idrara çıkıyorum çok açıklıyorum hep aglamakliyim midem bulaniyo bna noluyor anlmdm

Anladim cnm :) kiz bn takarmiyim kiloyu drlar yapmiyr yuzdelik oran dusuyr dio dusuk tehlikesi artiyr dio bebekde diyabet ihtimali yukseliyr dio yani yoksa bn 200olcagimi bilsem vaz gecermiyim .bu arada cnm gunun gecti mi bilmiyrum ki bazen cok isteyin ce yalnci gebelikte olabiliyrmus ama yinede gunun gecsin iyice olmazsa tekrar kan ver olmazsa dr git ulrasonla baksin bari.ama ins bebistendr ins ya

Mrb arkadaşlar ben yeniyim öncelikle inş hepimizn en kısa zamanda bebişleri olur ben 1 senelik evliyim hiç korunmadık yumurtam çatlamyomuş benm bu ay klomene başladık ama iğne vurmadı kendi çatladı 20 gün geçti idrar testi yaptm negatif ama kasıklarm çokkk ağryo bu normalmi cvp bekliyorum

Geri