gebe
  1. seray_67

seray_67 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0

içimde bir sıkıntı var :(

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında seray_67 tarafından paylaşıldı.

off off içimde bir sıkıntı var :( sanki kötü birşeyler olacak gibi içim içimi kemiriyor :( bir yandan sıcak bir yandan sınav stresi birde bu sıkıntı :'(

2. jupiter

jupiter Forum Okuru

hayirdir insallah melegim...böyle düsünmen icin bi sebepmi varki?? bence söyle bi sars kendine gelmeye calis...seni mutlu eden mesgul eden ne varsa onlarla ilgilen dikkatini baska seylere ver...oda olmadi güzel bi abdest al ve iki rekat namaz kil...icinden güzel dualar oku eminim gececek..bende cok ise yariyor..ins kötü bisey olmaz tatlim..icini ferahlat..müzik dinle yemek yap kek yap yap iste biseyler :D:D:kafa:

seray_67 bunu beğendi.
  3. seray_67

seray_67 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    bir sebep yok aslında hatta sanırım..sarsıyorum kendime geliyorum sonra bir bakıyorum yine moralim bozuk boş boş bakıyorum gözlerim doluyor :'( kötü birşeyler olacağı zaman böyle olurum hep..sağol ablacım namaz kılıp dua etmek iyi fikir geçmezsede yapacak birşey yok :(

4. jupiter

jupiter Forum Okuru

melisim nasilsin?? icindeki SIKINTI umarim gecmistir ve umarim kötü bisey olmamistir...:D:D merak ettim

5. seray_67

seray_67 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim geçti gibi daha birşey olmadı inşallahta olmaz :) sen nasılsın? :)

6. jupiter

jupiter Forum Okuru

tsk ederim canim ben kendimden haberim yok....

sevindim insallahta olmaz sen kalbini ferah tut...

7. seray_67

seray_67 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah arada yine geliyor sıkıntı derste çalışamıyorum :/

ablacım sen üzme kendini herşey olacağına varır üzme tatlı canını..

8. yuzsuzyurek22

yuzsuzyurek22 Forum Okuru

seray 67 bence ıcındekı sıkıntı su olabılır ıcınde senın cok sevdıgın bırı var ve her yanlızlıgında o aklına gelıyor bence bunun adı ask acısı cunku bu bendede var ask acısı fenadır ama tek formulu artık unutmak ve hayata yenı baslangıc yapman yenıden dene oyle mutlu olkı hayat senı kıskansın NE OLURSA OLSUN PES ETME HAYATA TUTUN

içimde bir sıkıntı var :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İçimde Ölen Biri Var...!

İçimde Ölen Biri Var...!

Her şey güzel olacak" diyor içimden bir ses. "Her şey güzel olacak"... İnanmak istiyorum. Her şey güzel olsun istiyorum. Her şey bitiyor. Canımı yakanın ne olduğunu bilsem, uzaklaşsam ondan, ulaşamasa bana, yanmasa canım bu kadar. Çeksem gitsem, çok uzaklara gitsem, kendimden gitsem,kafamdakilerden gitsem, zorunluluklardan gitsem, sorumluluklardan gitsem, upuzun,sapsarı bir...
  2. Daha Sıkı Bir Cilt İçin!

Daha Sıkı Bir Cilt İçin!

umarım işinize yarar Normal yağlı ciltlerin daha sıkı ve genç görünmesine yardımcı olan naneli ve maydanozlu kür günlük kullanıma uygundur. Yaklaşık 35 dakikada hazırlanan kürü, 50 kez kullanabilirsiniz. Malzemeler, 1 bardak taze doğranmış maydanoz Çeyrek bardak taze nane yaprağı 1 bardak damıtılmış su Hazırlanışı ve Uygulaması, Suyunu kaynatın. Kaynadıktan sonra ocaktan alıp bitkileri ilave...
  3. Sıkı bir karın için bu besinleri tüketin!

Sıkı bir karın için bu besinleri tüketin!

Sıkı bir karın için uzmanların sizler için önermiş olduğu ve tüketmeniz gereken besinler hakkında ki bilgileri sizler için aktarıyorum Karnınızın seksi bir sıkılığa sahip olması için sadece egzersiz yapmak yeterli değil! Beslenme şeklinize de özen göstermelisiniz. İşte karın sıkılaştırıcı 10 iyi besin. * Badem: Bu lezzetli ve çok yönlü çerez, protein ve lif içeriyor. Ayrıca iyi de bir...
  4. Benim İçimde Biri Var !

Benim İçimde Biri Var !

Adını koyamıyorum, kim olduğunu bilmiyorum ama içimde biri var. Melek mi, şeytan mı belli değil. Aşkı savunan, aşkla durulan, aşkla yaşayan biri ve içimde.. Ne zaman aşka küssem, kapılıp gitsem dost sohbetlerinde aşkın bittiğine ve ne zaman inancımı yitirsem, ortaya çıkan biri var. Sesini kulaklarımda duyuyorum. İlk başlarda delirdim zannetmiştim ama sonra düşününce, zaten akıllı insan...

Sayfayı Paylaş