gebe
  1. ayşe nur

ayşe nur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

kıskançlık mı ?? lütfen yardım edin!!!!

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında ayşe nur tarafından paylaşıldı.

melekler bn okyorm.bndn bi yaş kçük kardeşm var. babam onu seviyor ve bni sevmediğini düşünüyorm . moralim bozuk bu sizce kıskançlıkmıdr.... üzülüyorm ve sürekli ağlıyorm lütfen bi çare bulun????

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Ay canim benim :)
    Tatlim belki yanlis anlamissindir, yani bir baba evladini sevmezmi, (hele birde kiz cocugunu)
    belki sana gösteremiyorur sevgisini :)

Bu konuda bircok baba böyle, sonucta kiz cocugusun, yanlis birsey yapmaktan korkardir bence...
    Ama sevgisinden süphe etme sakin canim :)

Ayrica kiskanc degilsin canim, sadece sevilmedigini düsünen birisin :)

Hem baktin bu durum seni cok üzüyor, babana acil :tik:

Saglicakla kal cicim :)

3. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    canım hepinizi seviyodur
    çocuklar arasında ayrım olmaz o küçük diyedir bence boşuna üzülüyosun inan

4. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim hiç bir baba evladını ayırt etmez...senide seviyordur ama küçük diyorsun..küçükler daha bir farklıdır inankii..hadi bakalım kıskanma tatım..sevgiyle kal canım :)

5. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ah canım benim yaa.bence kesinlikle yanılıyorsun.bendede bi dönem bu takıntı vardı.babam sanki ablamı daha çok seviyor ona daha çok ilgi gösteriyordu.ama ben bunu ne babama nede ablama belirtmiştim.bi gün babam ve bi tanıdıkla balkonda sohbet ederlerken tesadüf duydum.babam benim için onda tereddütüm yok kendine bakar hakkını arar ,ama ablam için bizden hep destek bekler diyordu.o zaman anladım ablama yaklaşımlarının neden farklı olduğunu.Birasda çocuklarının kişiliğine göre tavır alıyorlar. emin ol anne ve babalar çocuklarını ayırt etmez .

6. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    ya bitanem bunu kendine dert tasa etme emin ol her anne ve bba için cocukalrı arasında ayrım yokturr annem hep şunu der anne olunca anlarsın beni der emin ol sende anne olunca bunlara gülüp gececeksin moerlini bozacak bir durum yokk balımm

7. damla19

damla19 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ay bitanem benm ya hiç üzülme sen yanliş anlamışsındır hiç baba cocugunu sevmzmi tabiki seviyodur o küçük oldugu için ona daha cok ilgi göstere bilir ama hiç bi aile cocukları arasında ayrım yapmaz tatlım.

8. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Canim,ya olur mu hic oyle sey,seni de seviyordur niye sevmesin ki,sanirim sen daha farkli seyler bekliyorsun yada kendince sebeplerin var fakat,et tirnktan ayrilmaz,o cocugu ise sende cocugusun,boyle birsey icin bosu bosuna uzulme.

9. ayşe nur

ayşe nur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bnce de sn hassas bir dönmdesn takma kafana annler babalar ayrımcılık yapmaz takma kafna!!!!!

10. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    bence kıskançlık canım üzülme

11. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Olurmu bitanesi baba evladını ayırt eder mi hiç..Kıskançsın evet ama aşırıya da kaçma bence:)

kıskançlık mı ?? lütfen yardım edin!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kıskançlığıma çözüm melekler bana yardım edin lütfen :(

kıskançlığıma çözüm melekler bana yardım edin lütfen :(

s.a melekler bana yardım edin.. ben 1,5 senedir biriyle beraberim ve 7 aydır nişanlıyız.. ve bnde aşırı kıskançlık olmaya başladı herkesten annesinden bile kıskanıyorum nedn annesi onla ilgileniyo diye sürekli sinirleniyorum.. bna annesiyle ilgili bişe dedimi hemen sinirleniyorm bnm dışmda bi kadından bahsetmesine tahammül dahi edemiyorum özelliklede annesinden.... annesinin yanında şortla...
  2. lütfen yardım edin

lütfen yardım edin

nasıl kurabiye yaparım10 yaşındayım
  3. yardım edin lütfen

yardım edin lütfen

Sevgilimle 1 seneden beri birlikteyiz daha ilk defa sürtünme yoluyla ilişki yaşadık bakireyim sürtunurken vajinama zevk suyu geldi sizce zevk suyuyla hamile kalinirmi bide hamile kalirmiyim basım çok ve karnim cok agriyor akintida var çok pismanim inşallah birşey cikmaz yorumlarınizi bekliyorum daha 17 yaşındayım :((
  4. hamilelik var mıdır lütfen yardım edin

hamilelik var mıdır lütfen yardım edin

nişanlımla 30 tem.da korunmalı ilişkim oldu ve boşalma oldu,ama prezervatifte yırtılmadan korkuyorum ilk 1-2 dakikalık yakınlaşmmız da korunmasızdı.bu süreçten sonra 4 kere düzenli ve normal adet gördüm.15 eylülde de betahcg testimin sonucu
  5. Kızlar yardım edin lütfen

Kızlar yardım edin lütfen

Merhaba kızlar benim bu ay adetim 4 gün önce lekelenme seklinde az az geldi ve 2. Günün sonunda kesldi implantasyon kanaması sandım hcg tahlili 0.26 cıktı. Daha sonra kesik süt gibi akıntım başladı kasıklarımda sızlama ile birlikte dün jinekologa gittim alttan muayene etti ve iltihap var dedi tekrar hcg istedi 0.100 çıktı fitil ve antibityotk verdi.. Gebe olsam bir günde sonuç 0.26 dan 2 ye 3...

Sayfayı Paylaş