gebe
  1. god is love

god is love Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    8

kızlaaar yardım edin bi :(

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında god is love tarafından paylaşıldı.

canlarımm benim bi sorunum var.asosyal miyim depresyonda mıyım bilemiyorum ama canım hiç bişey istemiyoo sosyalleşmek istemiyorum dışarı çıkmak iiçimden gelmiyo evden iş işten ev başka bi faaliyet yok ama çokta arkadaş canlısıyımdır sizce sorunum ne :(

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Mevsimsel bir depresyon olabilir bence... Havalar yağmurlu, karlı ve soğuk genelde kapalı olduğu için bu durum insanın ruh haline de normal olarak yansıyabilir. Eğer uzun süreli bir durum teşkil ederse mutlaka bir uzman psikoloğa görünmekte fayda olacaktır.

god is love bunu beğendi.
  3. god is love

god is love Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    Mavimm mevsimsel olabilir ama ne biliyim yani alışveriş marketlerini kalabalığı falan hiç sevmiyorum canım

MaWiM bunu beğendi.
  4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Dediğim gibi tetikliyen bir yada birden fazla etken olabilir ama uzun sürersede daha çok ilerlemeden mutlaka bir uzmandan yardım almanı tavsiye ederim.

5. rosalindaa

rosalindaa Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    18
    slm.. ıcıne kapanmıs olması normaldır bence psıkoloj olarak yanı senın yasadıklarını sana sıkntı .daralma kendıne bu kadar cok karamsarlık yapma boyle gıdersen daha kotulesırsın bence psıkılojik destege ıhtıyacı var.

6. god is love

god is love Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    teşekkür ederim destekleriniz için :)

7. Ausencia

Ausencia Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    18
    Ne kadar çok bende ''bu'' sorun var diye düşünürseniz ; o sorunun üzerine gitmek yerine onu kendinize yerleştirmiş olursunuz. Öncelikle asosyal miyim ; içe kapanık mı yoksa bunların hepsi mevsimsel mi vs.. diye düşünmekten vazgeçin.
    Bugün ya da yarın canınız ne yapmak istiyorsa onu yapın.Canınız evden işe işten eve gitmek istiyorsa sadece ; sadece onu yapın.Bunun altında uzun uzun birşeyler aramayın.
    İnsanların dönemsel ruh halleri dışında , birde fıtratları vardır bunlara fazla müdahele gereksizdir bence.
    İşe nereden mi başlasam derseniz ?
    Bugün ne kadar güzel olduğunuzu düşünün mesela , gerisi gelecektir.

8. god is love

god is love Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    çok haklısın aslında insan düşündükçe kafasında kuruyor bir takım şeyleri akışına bırakmak gerek..

kızlaaar yardım edin bi :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bi yardım edin arkadaşlar

bi yardım edin arkadaşlar

80 kiloyum 68 kiloya düşmek istiyorum ama diyet uygulayamıyorum bazıları günde tek öğün ve sıkı bi şekilde yemek yeğerek zayıfladıklarını söylüyolar bu şekilde verebilirmiyim kilolarımı
  2. bi de iftira atıyor yardım edin!!

bi de iftira atıyor yardım edin!!

Mrb arkadaşlar ben nişanlıyım. Aşırı kıskançtır. Adetlerim düzensizdi ben de doktora gitmiştim internetten randevu aldım doktorun ismi erkek ismiymiş hayatımda duymamıştım kadın ismine benziyor diye aldım randevuyu. Yok o erkek niye alıyosun randevu bilmem ne kavga gürültü gittim doktora kadınmış. Doktor kadındı diyorum inanmıyor... Bilerek erkek seçtin dimi diyo.. Ne alaka ya diyorum ne yaptı...
  3. Yardım edin !!!!

Yardım edin !!!!

merhaba ben birini seviyorum ama onun beni sevip sevmediğini bilmiyorum . nisan ayının 25 inde çıktım 26 sında ayrıldı nedenide 5. sınıfta beni sevdiğini solediğinde ( tabi küçüktüm şimdi sekize geçtim ) öğretmene şikayet etmekmiş . geçen günde facebook ta konuşurken bana göz kırpma ve öpücük işaretlerini gönderdi . çok kafam karışık . bana yardım edin . ona nasıl davranmalıyım . nasıl...
  4. Yardım edin

Yardım edin

14 yaşımdayım bu sene yeni mezun oldum 8. Sınıftan ve 6. Sınıftan beri bir çocuğa aşık oldum ama nasıl derler hani sınıf grulaşmaları var ya biz ayrı gruplardanız biz ezilenler onlar ezenler ben onu 3 senedir seviyorum onada söyleyemiyorum onu bütün okul tanıyor ve herkezde ondan yana ne yapacağımı bilmiyorum benim ise okulda bir popülerliyim yok şimdi okuldan mezun olduk ama ben hala onu...
  5. yardım edin

yardım edin

adetim 1 hafta geçti kan testim 0,100 çıktı hamilemiyim

Sayfayı Paylaş