Özel Tarot Falı bakıyorumm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Söylecek başka bişey bulamadınmı canım sen yaaa.....
Hayır hoşlanıyorum felan deme.. Dün kızdığım için öyle dedim de... Biri olsa zaten böyle olmam de.. Ayrıca şu beğendiğin kişi içinse söylemen gereken şey
, duygularım net değil.. Ondan şimdilik ışık görmüyorum.. Zamanla bişey olursa bakarız de geçç.. Ama fazla yorum yapma. Hadi bakalım şansın açık olsun..

Teşekkür ederim Handan abla.. :) tavsiyen umarım işe yarar.. ama bana öyle geliyor ki ben biraz da boşa kürek çekiyorum.. :( ondan hoşlanan o kadar çok kız var ki.. ve neredeyse hepsi ona açılmış.. ve kızların dediği de şu " neden bana ümit verdin?".. bunu bana anlatan kişi ortak arkadaşımız.. bu çocuk herkese ümit mi veriyor? acaba bana da mı öyle yapıyor? diye düşünmeden edemiyorum.. bana baktığı gibi diğerlerine de mi bakıyor? ve kızlar bunu benim anladığım gibi ilgi olarak mı görüyor.. birgün bende açılsam bana da "sana karşı birşey hissetmiyorum.." der mi acaba? ama Handan abla senin de söylediğin ve benimde hissettiğim gibi bana karşı bir ilgisi var.. görüyorum.. e peki ne olacak böyle? diye paranoyak oldum.. sağlıklı düşünemez oldum.. ben ondan, diğer kızlar gibi veya onlardan daha çok hoşlanıyorum.. birşeylerin yoluna girmesini istiyorum artık.. seviyorsa boş durmasına gıcık, sinir oluyorum.. bilmiyorum.. belkide bu yüzden ağzımdan başka biri var diye çıktı.. yaklaşık 2 hafta sonra final haftasına giriyoruz ve okulun tatil süresi 4 ay.. 4 ay boyunca onu göremicem.. fazla düşünmek de istemiyorum ama okulda onu o kadar çok görüyorum ki.. mesela bugün.. okulda her koridordan geçişimde mutlaka görüyorum ya da dinlenmek için çıktığım bahçede.. gerçekten ne yapacağımı bilmiyorum.. ben hiç böyle olmamıştım.. :(
bu arada seninde ne çok başını ağrıtıyorum.. :kiamam: Herşey için gerçekten teşekkür ediyorum sana.. :ar4fd:

Son düzenleme:
Neden yaklaşmayı denemiyorsun canım... Bu insanmı bilmiyorum ama çok kısa sürede hayırlı biri çıkacak karşına.. Güzel aşk görünüyor.. Maddi durumuda iyi. Açık tenli uzun boylu (yada senden uzun) çokta zayıf olmayan biri bu...

öncelikle çok tşkkr ederim handancam baktığın çok sevindim :) inş. hayırlı birisi çıkar yada o hayırlıdır duam hep o zaten hayırlı olması dediğim kişi yaşça benden büyük ve eniştemin arkadaşı samimi davranıyor bana muhabbetimiz iyi ama o bana bakmaz diye düşünüyorum :( uzun boylu ve zayıf birisi sanırım maddi durumuda iyi açık tenli evet sarışın gibi ama değil renkli gözlü olacağını hiç sanmıyorum ama olmasınıda çok istiyorum platonik bi aşk yaşıyorum işte :)

Son düzenleme:
Seni seviyor merak etme başkası felan görünmüyor..
İşlerinde ise ani bir gelişme doğacak. Umarım bu fırsatı görür ve değerlendirirsin.
Bazı problemlerin sana zor görünüyor. Halledebileceğin sorunlarda var. Lütfen biraz gayret et. Kendini bırakma..
Gelecek güzel canım

handanca , bana yazdığınız yorum o kadar duru ve güzel ki ağlıyorum şu an , bir an yanımda hissettim sizi, çok zor bir sınavdan geçiyorum ama eminim herşey düzelecek, çok uzun zamandır devam ediyor zorluklar ama sağlıklıyım ve güçlüyüm , her ne olursa olsun yılmayacağım inancımın arkasında olacağım biliyorum. bazen farkında olmadan belki insanlara o kadar umut ışığı oluyorsunuz ki anlatamam, bana yazdığınız olumlu yorumlardan dolayı değil, olumsuz da yazsanız yorumum değişmezdi çünkü hissettiğiniz gerçekleri paylaşıyorsunuz, bunun için çok özelsiniz. farkında olmadan o kadar kişiye yakınlık gösteriyorsunuz ki anlatamam. sizi takdir ediyorum...Allah size bütün güzellikleri göstersin inşallah...

Merhaba Handanca Hanım, bana da açılım yapabilir misiniz? Bizim şu günlerde biraz sorunlu bir sürecimiz var, bişeyler ters gidiyor. bulunduğumuz evden çıkmak zorundayız yeni bir ev aldık ama hala hazır olmadı o nedenle sözleşme gereği bu evi buşaltmak zorundayız. şimdilik bir kiraya çıkmayı düşünüyoruz. bişeyler ters gidiyor nedense, bu zorlu süreçte birbirimze yükleniyoruz bazen. çok yoğun çalışıyor üstüne varmıyayım diyorum ama eski sevgilisiyle de hala görüştüğünden kuşku duyuyorum. yeni bir eve taşınırmıyız, veya kendi evimize mi taşınırız acaba? ve evlenmeyi düşünüyoruz bütün bunlar sorun olunca düğün için ertelenmeler mi olacak acaba. ben bana sevgisinden kuşku duyuyorum. bana açık açık yazamısınız. ben yengecim o terazi. sağolun şimdiden

Handanca günaydınlar, hayırlı cumalar, ben özel hayatımla ilgili baktırmak istiyorum, ben seviyorum ve bu ilişkinin evliliğe gitmesini çok istiyorum. bunun için ne yapmam lazım. biz birbirimize uygun muyuz? bana sevgisi var mı? hayırlı görünüyor mu ilişkimiz? bana değer gösterir mi acaba?küsüm biraz kırgınım bazı şeylere ama görüşmeye devam ediyoruz. benim yıldızım terazi , o da benimle aynı yıldızdan. hayırlı günler diliyorum, bi de işlerimin biraz daha yoluna girmesi için ne yapmalıyım acaba?

handanca , bana yazdığınız yorum o kadar duru ve güzel ki ağlıyorum şu an , bir an yanımda hissettim sizi, çok zor bir sınavdan geçiyorum ama eminim herşey düzelecek, çok uzun zamandır devam ediyor zorluklar ama sağlıklıyım ve güçlüyüm , her ne olursa olsun yılmayacağım inancımın arkasında olacağım biliyorum. bazen farkında olmadan belki insanlara o kadar umut ışığı oluyorsunuz ki anlatamam, bana yazdığınız olumlu yorumlardan dolayı değil, olumsuz da yazsanız yorumum değişmezdi çünkü hissettiğiniz gerçekleri paylaşıyorsunuz, bunun için çok özelsiniz. farkında olmadan o kadar kişiye yakınlık gösteriyorsunuz ki anlatamam. sizi takdir ediyorum...Allah size bütün güzellikleri göstersin inşallah...

Canım benim.. Dualarım seninle... Allah işlerini rast getirsin inşallah..:)

Merhaba Handanca Hanım, bana da açılım yapabilir misiniz? Bizim şu günlerde biraz sorunlu bir sürecimiz var, bişeyler ters gidiyor. bulunduğumuz evden çıkmak zorundayız yeni bir ev aldık ama hala hazır olmadı o nedenle sözleşme gereği bu evi buşaltmak zorundayız. şimdilik bir kiraya çıkmayı düşünüyoruz. bişeyler ters gidiyor nedense, bu zorlu süreçte birbirimze yükleniyoruz bazen. çok yoğun çalışıyor üstüne varmıyayım diyorum ama eski sevgilisiyle de hala görüştüğünden kuşku duyuyorum. yeni bir eve taşınırmıyız, veya kendi evimize mi taşınırız acaba? ve evlenmeyi düşünüyoruz bütün bunlar sorun olunca düğün için ertelenmeler mi olacak acaba. ben bana sevgisinden kuşku duyuyorum. bana açık açık yazamısınız. ben yengecim o terazi. sağolun şimdiden

Bu kuşkularla neden kendini üzüyorsun.. Düşündüğün anlamda bir görüşme olmuyor Lütfen rahat ol.. Taşınman gerçekleşecek ama emin ol bu seninde içinde daha hayırlı olacak.. Moralini yüksek tut sen.
Özellikle erkeğin sana yardımları olacak. Sabırlı ol canım. Yapıcı durumun seni hep düze çıkaracak bu dediğimi unutma.

merhaba abla benim durumumu az çok biliyosundur hatırlarsan evlilikte sorun var bakarsan çok mutlu olurum çaresizim
ben 10.01.1981 doğumluyum ben oğlak o koç

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri