Rahim filmi çekildiği ay hamile kalanlar

Merhaba arkadaşlar bende çok acı çekenlerdenim.masada ağrımdan ağladım ama 5dk sürmedi ama kalkınca birde ağrısı var tabi birazda canım tatlı sanırım.ilaç verdiler 1 hafta hafif ağrım oldu ama sonuçta temiz çıktı şükür.kısa sürdüğü için bence anestezi yaptırmayın azıcık sabredin kısa zaten 2 ay oldu filmi çektireli ilk ay zaten hiç beklemedim artık bu ay bekliyorum. İnşallah Allah hayırlısını yazsın.yine olup olmadığını yazarım.

Merhaba arkadaşlar. ben dün özelde hsg yaptırdım. iki kere yaptılar. ilkinde çok ağrı hissetmedim ancak sol tüpümde tkanıklı göründüğü için tekrar film çektiler ve açılması için basınçlı sıvı uyguladılar. kapalı olduğu için çok ağrım oldu ve acıdan tansiyonum düştü ve bayıldım. imkanınız varsa anestezi ile yaptırın

Ben bugun rahim filmi cektirdim.anastezi yaptirmadim.hic agri bile hissetmedim .cok kolay insanlar cok abartiyor .sadece sakin olun kendinizi kasmayin yeter.

Geçen hafta rahim filmini bakırköy radyomarda çektirdim..Gerçekten hiç birşey hissetmedim bittiğini bile anlamadım.Bazı arkadaşların çok fazla abarttıklarını düşünüyorum. Kesinlikle korkulacak birşey yok normal kadın hastalıkları doktoruna gittiğimizdeki muayeneden farksız,sadece biraz uzun sürüyor.İlacı verdiklerinde hissediliyor evet ama çok hafif bir- gerçekten çok hafif -ağrı gibi hissediliyor,ağrı bile belki fazla denebilir adet sancısındaki gibi azıcık ki zaten hemen geçiyor o da .Sonuçları ise hemen alıyorsunuz.

Bunun abartmayla alakası yok hanımefendi.Herkesin acı eşiği ,rahatsızlığının derecesi farklıdır.Kanalları ve tüpleri tıkalı olanlarda yada kanalları spirail şeklinde olanlarda ağrı olur.Sorunsuz rahim anatomisine sahip bir bayanda ağrı olmaz.Rahim filmi çekimi sonrası bayılanlar olabildiği gibi,hiç bir şey hissetmeden işlemden çıkıp yürüyerek evine gidenlerde oluyor...

Gerçektende herkesin ağrısı farklı oluyor ve emin olun ki tüpler tıkalıysa verilen ilacın basıncından dolayı çok şiddetli ağrı olabiliyor bende çektirdim ve o kadar ağrı duydum ki bayılmama ramak kalmıştı ve bu derece olduğunu bilseydim kesinlikle anestezili yaptırırdım bazı arkadaşlar abartıldığını düşünüyor olabilrler ama ben bu acıyı yaşayan biri olarak sizi uyarmak isterim kendinize güvenmiyorsanız kesinlikle anestezili yaptırın

benim ikinci ayım hala yok.
KIzılsaç malesef bende bu ay çok umutluyum ama malesef bende hamile değilim...artık bende hamile kalmak istiyorum....bir melek dünyaya getirmek istiyorum artık bebek hasretine dayanamıyorum.rüyalarımda görüyorum sabah kalkıyorum bi kaç gün etkisinden kurtulamıyorum... 2 sene önce gördüğüm rüya hala aklımda ayaklarından öpüyordum, kokluyordum bebeğimin... yine gözyaşı insanın içinde bi özlem vardır ya birini özlediği zaman artık içimi bi bebek sevgisiyle anneliğin anlamıyla doldurmak istiyorum o duyguları yaşamak istiyorum.kusura bakmayın insan bu duyguları kimseye anlatamıyor...herşeyin bi zamanı var biliyorum ama gönül işte anne olmak istiyor...koklayacağı banyo yaptıracağı,kıyafet giydirmek,saçlarını tarayacağı..emzirmek gibi duyguları yaşamak istiyor...içimi döktüm biraz ne olursunuz kusura bakmayın...

Bugün hsg ilaçlı olanını çektirdim canım çok acıdı doktor abartıyorsun dedi ama ben biliyorum acısını elim ayağım titredi.kulaklarım çınladı kalkamadım 5 dk yerimden o an çok acıyor. Yarım saat içinde o ağrı kalmıyor ama o 5 dk bitiriyor.benden sonra giren bayanda hiç ağrısı olmadı birde bana nispet yapar gibi doktora o işlem içinmi bu kadar bağırıyorlar demiş doktor geldi bana söylüyor ben zar zor üzerimi giyindim dinlendim.neyse kızlar sonuç Allah şükür güzel tüplerim açık bakalım hamiş olacakmıyım bundan sonra

Geri