Asker Bekleyen Melekler ...

Benimde sevgilim şu an askerde geldiğinde sözleneceğiz ama beklemek değil,yanımda olsa yine özlerdim,onsuzluk çok kötü bizde birbirimizi hiç kırmadan ilişkimizi yaşadık ve askerde daha çok bağlanıyolar bu bi gerçek.Bende onu beklicem canımdan çok seviyorum şafağımız 127.Allah asker yolu bekleyenlere sabır versin çok zor..

benimde sevgilim yeni geldi askerden 11.11.2011 de geldi cuma günü inanki çok zor..Rabim bekleyenlere sabır versin..ben kavuştum askerime darısı bekleyenlerin başına..

benim erkek arkadaşımda asker.zor tabiki kolay değil.kokusunu özlemek zor.o gülümsemesini görememek.ama ne olursa olsun onu içinde hissedebilmek.telefonda konuşurken askerden sonra yapacaklarınızı konuşmak o kadar güzelki.özlem dayanılabilir yeterki sağ salim yapıp gelsin hayatım benim.allah tüm asker yolu bekleyenlere sabır versin ve tüm askerlerimizi korusun.

ben bu gun gordum bu siteyi.. benim sevgilimde askerde yeni gitti 2 gun oldu daha.. ayrilmak cok zordu,bir de ustelik biz ybanci ulkelerdeyiz,o Turkiyede ben Azerbaycanda..:(( onu askere yolu etmeye gidemedim bile daha cok mahv oluruz ben de ,o da toparlayamayiz diye kendimizi... cok zorrrmus.. aklin onda,hayt duruyor sanki,her seyi askerliyin bitisine bagliyorsun..kavusmanin,sag salim gelemsinin hayalini kuruyorsun..dilerim her kes sevdiyine kauvusur..allah butun askerleri korusun..onlarin acisiyla denemesin kimseyi,..

Ah bu askerlik nasil zor, ben 2.5 aydir dayanmaya
Calisiyorum onun gel gtlerine, bazen konusmuyor bitti diyor bazen konusuyor ne yapacami bilmyorum . Ne yapsam blmiyrum

benim erkek arkadaşımda asker.zor tabiki kolay değil.kokusunu özlemek zor.o gülümsemesini görememek.ama ne olursa olsun onu içinde hissedebilmek.telefonda konuşurken askerden sonra yapacaklarınızı konuşmak o kadar güzelki.özlem dayanılabilir yeterki sağ salim yapıp gelsin hayatım benim.allah tüm asker yolu bekleyenlere sabır versin ve tüm askerlerimizi korusun.

vay be ne çabuk geçmiş bitmiş.beklerken zor oluyo ama o gelince onu görünce herşey mükemmel oluyo.

sadece çok özlüyorum... gözlerini gülüşünü beni sevişini sadece onun yanında bulduğum huzur ve güvenii ellerinin sıcaklığını kafamı kalbinin üzerine koyduğumda kalbimi attıran kalbinin atışını saçlarımı okşamasını sadece bana bakıp hiçbişey söylemeden birçok şeyi anlatmasını saçlarıma yaklaşıp bana çaktırmadan kokumu içine çekmesini kalabalık ortamlarda sadece ikimizin arasında olan gizli şakalaşmalarımızı arkadaşlarımızın yanında beni o muhteşem gözlerinle izlediğini farketmeyi çok özledim sadece çok... daha gideli 2 hafta olmadı otobüsün arkasından el sallayıp güçlü durmaya çalışırken otobüs kaybolduğunda ykıldım daha o aanda anladım seni çok özlyceğimi içimde birşey acıyor paramparça oluyor sen aklıma geldikçe elimde telefonla bütün gün senin sesni duymayı bekleyip dakikaları sayarak senle konuşmak çok acıtıyor bütün gün geçmeyen zaman senin telefonunla birden hızla akmaya bbaşlıyor ve telefonu kapattığımızda sanki tekrar eski haline döönüyor çok özlüyorum sevgilim sadece çok

Geri