Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

Arkadaslar merhaba, insallah bu ay icimizden birilerinden güzel haber aliriz da hepimize moral olur. Asilama hakkinda verdiginiz bilgiler icin cok tesekkurler. Doktorum hic aşilamadan bahsetmedi ama ben mi doktorumdan istesem acaba diye dusunuyorum. Bugun igneden sonraki 11. Gunum. Hic belirtim yok, her zamanki gibi umutsuzum. 2 gündür cok üşüyorum bugun biri dediki üşümek hamilelik belirtisi olabilir dedi kafami karistirdi. Gozlerimde kanlaniyor 2 gundur bence grip falan olucam ama umut iste:)

elif gül inş canım :) 3 gün sonra test yap bize de bildir muhakkak. buradan o güzel haberleri alınca daha çok ümitleniyorum nedense :) inş senden de güzel bi haber alırız :)

Beyzacim insallah guzel haberler verebilirim:) hep hayal kuruyorum test pozitif cikmis, sevincten havalara ucuyorum falan:) hayaller olmasa hayat gecmez galiba:) insallah hepimiz guzel haberler aliriz, Allah nasip eder insallah. Yuzum sivilce doldu kesin hasta olucam ama yine de ya hamileysem, olabilir mi acaba diyorum.

inş canım :) aile hekimim bana hep hayal kur adetine kadar sevin der.. ama adet olursanda dünyanın sonu değil ya bi ay daha hayal kur mutlu ol der :) sende öyle yap ama adet olursanda üzülmek yok :)

s.a 14. Gündü adet tarihine henüz var ama ben idrar testi yaptım negatif. Hayırlısı inş.

Esime söylemiştim sabah idrar testi yaparım çıkmazsa kan testi diye.ama negatifi görünce adetini beklesen diye baktı.ben ikna etmeye çalışıcam neyse bileyim ona göre düşünmeden rahat rahat adeti bekleyeyim diye düşünüyorum.dupaston vermişti doktor Karnım çok sis ve gaz.yani ne kadar normal bilmiyorum.sizin böyle oluyor mu? Sonuç negatif ise ya soğan suyu ya da detoks suları falan içmek istiyorum.zararı olmaz değil mi?

canım bekle o zaman bişey olmaz sonra yaparsın. bende de çok oldu şişkinlik ve gaz normal sanırım bunlar. ayrıca adet olmadan soğan suyu içme sakın hamileysen düşürtebiliyormuş.

Yok zaten adet olmadan içmem ama kan tahlili sonucuna göre içerim.şunu merak ediyorum bazısı catlatma ignesi etkisini diğer ay da da gösteriyor falan diyorlar ya acaba detoks suyu ve soğan suyu zarar verir mi catlatma ignesinin diğer ay da etkileşime?

Geri