Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

se&bu kalınlıgı daha ıyı değil mi ki? inceliği iyi degl diye biliom. benmde hep 5. gn biter normaldir üşüttün yada... ve de rahim filmi bnde cektrdm dayanılmaz bı acısı yok ya korkma bnde cok korkuyodm ama değilmis bekledgm kadar spekulum acıtıyo azcık o da dogm faln ypmadk ondn. bitkisel bisy bulamadm rahim duvarı kalınlaşması ıcın. herseyn hayırlısı canım bunda da wardr bir hayrr...
Yok canım yaa kalın olması da iyi degil döllenme olmuyor çünkü :( incesi ayrı dert kalıno ayrı dert.. Benm adetim 8gün sürer genelde ama 5.günü bitti bu kez o yüzden garipsedim canım üşütme de degil ama devit ve kan ilacı kullanıyorm o yüzden az oluyor sanırım :( rahim filmi de millet ayılıp bayılıoya o yüzden çok gerdi beni :(

bende gittim geldim ara wercektım tedawiye doktorum yok dedi dewam kımsesnın sözüne aldırma falan dedi her zamn basarılı cawap verck diye bişey yok dedi 4 tüp bebek denemesi yaptım o da olmadı umıtsızlıge kapılmadan sabır edın dıo rahim kalın yada inveliğinide sordum o vok sorun olmuyo boswern onu dedi yıne 5. klomen kullancm

gerçekten nekadar zor ya resmen mucize bu ilk geceden hamile kalanlar nasıl kalıo ya. Hayırlısı olsun ama insan çok kötü oluo. Sürekli düşün düşün -(( allah yardımcımız olsun

Slm canlarim iki haftaya yakindir hiç bakamadim neler oldu diye.hayirli guzel haber alan oldu mu bu arada.nasilsiniz keyifler ne durumdaöpüyorum hepinizi . görüşürüz

o zamn korunmayı deneyelim belki yanlışlıkla oluro_O:baby::baby: kavusuruz ilerde miniklere :bathbaby: yaptırırız :Laie_23:sallarızz :ebebek:uyuturuzz bebisim sustururuz :beybi:bize dans eder iyi düşünün iyi olsun ...!

Arkadaslar merhaba, bugun catlatma ignesinden sonra 12. Gunum. Dayanamadim kan testi yaptirdim deger 2.30 cikti. Yani negatif ve yikildim:( yine olmadi:( sizce gec dollenme olabilir mi yoksa hala ignenin etkisi mi:(

Geri