Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

Spermokültr nasıl oluo onu ilk defa duydum. Bnm eşmde spermiogram yaptrdı düşük çktı varikosel varmş. Senm Eşinn tedavsi yokmuymuş? Bzmkine amelyt dediler
Spermokültur de yine ayni spermogram gibi ama daha derin inceleniyor sperm ler. Bizim o test saglikli cikti.
Biz gen, dna, ve kromozom testleri bile yaptik. Burda Yurdisinda herseyi devlet karsiliyo.

Sen yurtdışımdamısın çok şanslısın burda sağlık çok zor herşey para.
Şimdi ben sana söle sorim kısaca bi erkek neler yaptrmalı spermiogram spermokültür. Başka? Ona göre onlarıda yaptıralımda boşuna amelyt olmasın eşim

Şimdi ben sana söle sorim kısaca bi erkek neler yaptrmalı spermiogram spermokültür. Başka? Ona göre onlarıda yaptıralımda boşuna amelyt olmasın eşim

Yani esin de varikosel varsa ameliyat olmasi gerekir. Ama isterseniz baska dr à gidin gorunun. Bazen sirf para için soyluyorlar, Serefsiz cok.

Evet burda hic para veremedim çünkü devlet karsiliyo parayi. Ama burda hersey çok yavas ilerliyo. Bak soyle soyliyim, bir yil oldu tup bebek merkezine gittigim, simdiye kadar daha yeni üçüncü asilama mi oldum. Sadece alti Ay testleri bekledim. Sonra burda once ilac tedavisine baslatiyorlar. Dort ay da oyle gecti. Sonra asilama tedavisine geçti ama her tedavi arasi bir Ay bekletiyolar, bunada istirahat ayi diyorlar. Vucud ilacsiz bir Ay dinlensin diye. Derken bekleyip duruyoruz yanii

Geri