Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

Bn evlndgm gunden bu yana hic korunmadgmz halde olmadi..ve 3 ayda dktora g tmeye bsldmm..ama smdiden cookk yoruldmm nasil bi sikinti stresmis bu boyle:((( dktora gdyrm srkli hic bi sorun yok dio..esime bi sefrde sen git diorm ama yok gtmiyr acele etmeylm olur dior..

Bn evlndgm gunden bu yana hic korunmadgmz halde olmadi..ve 3 ayda dktora g tmeye bsldmm..ama smdiden cookk yoruldmm nasil bi sikinti stresmis bu boyle:((( dktora gdyrm srkli hic bi sorun yok dio..esime bi sefrde sen git diorm ama yok gtmiyr acele etmeylm olur dior..
ama gerçekten çok acele etmişsin 3 ay dediğin hiç uzun bir süre değil vücudun bile yeni düzenine yeni haline ancak alışmıştır. Eşini de hiç strese sokma bence. Maalesef stres her şeyin başı. Rahat ol her şeyin normal eşlerin sağlıklı olduğu durumlarda bile bir kadının hamile kalma ihtimali %20 geçen ay yeteri büyüklükte 2 yumurtam vardı doktor tutturursanız ikiz olma ihtimali çok yüksek bile dedi ama ben bire de razıydım olmadı.. Gerçi 30 yumurtan olsun zamanı gelmeyince olmuyor valla. O yüzden sıkıntı yapmadan akışına bırak cicim aylarının tadını çıkar :))) kendini rahat bıraktığında emin ol olacak

Kızlar bukadr şey bilmek de kötü diomya inanın kendimi kadındğmcu gb hissediyorum ama hçbi işe yaramıo eskiler körükörüne yapmşlar bssürü çocuk ahhh ahh hakkmzda hayrlısı olsun
asyanur nekdrdır istiosunz anlamadım ben sadece 3 ay mı?

Bnde sadece bi kez c.ignesi vurdm olmadi ..9 aylik evliyim..5 defa klomen kullndm yumurtalr kendiligndn buyuyr ama gic bi sorn yok dio dktr..bnde artk dktra fln gtmiyrm sadece bkliyrm..inslhh kendilignden olur die umit ediyrmm..

9 aylik evlisin ve 5 defa klomen kullandin ! Ne kadar yanlis bir uygulama bu ! Bir yil dolmadan dr nasil tedavi verir ! Cok yanlis bence

Geri