Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

bence drunu değştr çnkü hçbi doktr bir yıldan önceki müdahle etmez. Sen ve eşin yaptırmanız gereken tahlilleri ysptrdınzmı sorun yoksa boşuna klomen kullnma

Bn evlndgm gunden bu yana hic korunmadgmz halde olmadi..ve 3 ayda dktora g tmeye bsldmm..ama smdiden cookk yoruldmm nasil bi sikinti stresmis bu boyle:((( dktora gdyrm srkli hic bi sorun yok dio..esime bi sefrde sen git diorm ama yok gtmiyr acele etmeylm olur dior..
Çok yanlis ne demek bekleyelim, ya onemli bi sikinti cikarsa sonradan ? Ben sirf dr bir yil Sabredin dedi diye, bir yilim bosa gitti. Sizde ayni hatayi yapmayin. Yani esin yanlis yapiyo

Daha önce de yazmıştım aslında crinone %8 vajinal jel. Sizlerin de bahsettiği bir kapsül vardı hatta ağız yoluyla mı vajinadan mı diye baya tartışılmıştı. Adını unuttum Onunla aynı işlevi görüyor.
Progestan = progesteron = tutunma hapi veya jeli. Hepsi ayni. Vajinadan alinir. Asilama tedavisinde ve tup bebek tedavisinde veriyorlar dr lar genelde

eşin kesinlkle görünmeli derhal sen boşuna kendini yoruosun onda sorun oldğu sürece sen napsan olmaz bu işin cddiyete varmasını asöle
çnkü erkkte sorun çktımı hemen bzdeki gb bi hapla düzelmio yok amelyt yok amlyt snrası en az 3 ay yok hap 6 ay oooo çok süre geçio bunları anlat ona farkına varsın

ama gerçekten çok acele etmişsin 3 ay dediğin hiç uzun bir süre değil vücudun bile yeni düzenine yeni haline ancak alışmıştır. Eşini de hiç strese sokma bence. Maalesef stres her şeyin başı. Rahat ol her şeyin normal eşlerin sağlıklı olduğu durumlarda bile bir kadının hamile kalma ihtimali %20 geçen ay yeteri büyüklükte 2 yumurtam vardı doktor tutturursanız ikiz olma ihtimali çok yüksek bile dedi ama ben bire de razıydım olmadı.. Gerçi 30 yumurtan olsun zamanı gelmeyince olmuyor valla. O yüzden sıkıntı yapmadan akışına bırak cicim aylarının tadını çıkar :))) kendini rahat bıraktığında emin ol olacak
Kesinlikle katiliyorum. Stres yaparsan hic olmaz. Oluruna birak. Ama esin bi spermogram yapsin bence, çünkü bi sikintisi varsa, bosuna beklememis olursunuz hemen tedavisine baslarsiniz. Hiç korkmayin tip cok ilerledi, Her soruna bi tippi cozum var.

Slm kizlar bisey sormam lazim gecen hafta cuma igne vurulmustum dun etkisi gectimi die test yaptim cunku 7gunde geciyor bende etki çooook silik yok gibiydi cizgi bugun bidaha yaptim daha belirgin baya belli cizgi cikti dunku teste gore bu nedemek simdi yarin kan tahlili yaptiricam boyle testte cikan oldumu aranizda simdiden Teşekkürler

Ya bn artk dktora bile gtmk istmiymm..bu uzun yillar olmayanlara rbbm binlerce kez yardmci olsn. İnann cookk yoruldmm..esim ne yapsamda dktora gtmez.bn 4 ayri dktora gttm progestan tahlili verdm adetin 21 gnu 37.5 cikti.yani bnm yumurtlma oluyr adetm dzgn hic aksamiyr..ama olmuyr olmuyr iste..bu hfta icnde iki arkadsm bnden snra evlndi ikiside hamilemus..boyle duyunca bilmiyrmm cokk kotu bi dygu..:(( ltfnn dualrnzda benide untmayin:((

Geri