Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

Zaten bu sefer kaçış yok yapmam lazım eşimin işi gücü cikmasaydi yaşadığım yerde yapacaktım.çünkü kimseye bi şey demedik eşimle.artık tatilde uygun bir yer bulup yapıcam inş.
Bende takmiyorum ama Allahü alem.ilk zamanlar işime de geliyordu eşim ağır bi iş istediği zamn ya hamileysem diye diye yattım gerçekten modunu değiştirmemeli insan.her zaman rutin hayatına devam etmeli galiba.hayırlısı inş. bnm ilk klomen kullanmam ama 2. Igneydi.igneden sonra niyeyse tansiyonum düştü bi nevi bayıldım hatta.bnde çok.yoruldum bu aşamalardan...

Kiz yok normalde adetim 5 gun surr..ilac kulndgm zmn iki gun oluyrdu..o yuzden birktim dktra gtmeyi iki ay duzenli 5 gun adetm..ve bu ay cok sukurr rabbime..rabbm isteyen hrkese nsp etsn.

Asyanur cok sevindim cnm allah saglikla kucagina almayi nasip etsin ins..Allah bizlere de bu mutlulugu yasatsin ins..Kizlar ben catlatma ignesi olmustum adetime 7 gun var test yapsam cikar mi acaba ???

Büyük ihtimal silik cikar bilge ama iğnenin etkisi olur çünkü iğnenin etkisi 12 gün fln suruo oyzden bence yapma daha erken sabret inşallah sabrını sonu selamet

Kan tahlili de yanıltıcı olur diyorlar.belki cok yuksekse deger bir ihtimal diyorlar ama bence yapma sabret.benim yarın igneden sonra 14. Gun galiba...

Asyammm canim az önce okudum bu güzel haberini gece gece nasıl mutlu oldum.:-D:-D:-D.Rabbime binlerce kez şükürler olsun kuzum.kendine dikkat et gelismeleri yaz bize dr a gittikten sonra.Mejda gülüm silik ciksada vardir gülüm. :-D:-D:-Doh ohhh birgün de iki güzel haber aldim.haydi kizlar ümitsiz lik yok.kendinize dikkat edin dr sonrasi haberleri bekliyoruz ikinizdende.allaha emanet olun görüşürüz. Stress yok stresss yok.bakin melekler nasil geliyo. Bu ay üç tane melek geldi.:-D:-D rabbim sağ saglim kuc a giniza almayida nasip etsin canlarim görüşürüz. Dualarmiz sizinle.

Geri