Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

Hayırlı olsun Asyanur bize de dua et ve belirtilerini paylaşırsan sevinirim.bende bu ay olmayacak gibi his var.. ve mecburen hsg çekmek lazım korkuyorum bakalım hayirlisi

Egpyt canım hsg den bende çok korkuyordum korka korka gittim.Stres yapmazsan çok anlık bir acı duyuyosun tabiki çok kolay değil ama 5 dakika bile sürmüyor.En azından çektirip kendini rahatlat inşallah bir sorun çıkmaz.

Alhh rzi olsun rabbm hepinizin gonlune gre versin insalhh...inann bn bu ay kesunlikle olmz dedim.ilac kulndgm halde olmadi bu iki ayda olmz dedim.kndimi ev islerine gezmeye verdim..bi an bile bu ay olcgi aklima gelmedi..adetim den 4 gu. Gecti test yaptim ve cikti rabbime sukur..inn bnde sadece kasik agrisi bide afdersiniz gaz vardi..yoksa akinti bilmm ne yoktu..goguslerde cok az agri ve siskinlik oldu.. Rabbm isteyen herkese en kisa zmnda nasip etsin inslhh..

Ben de bu ay stressizdm .yani hsg yi çektircem ama ağrı işte zaten kapalı olanlarda çok oluyor elimin nerdeyse 3 yıldır olmuyordu meğersem tikaliymis yapamamislar sonra anestezili yapmış bnde korkan biriyim anestezi yapsam en azından ağrı çekmem.peki nsl gitmeliym oraya normal vajina ultrasonu gibi mi üst falan çıkarılıyor mu acaba? Hazırlıklı gideyim?

Geri