Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

Slm hayirli aksamlar nasilsinz kizlarrr.bugn 8 oldu catlatma ignesi vurdgm. Ama bende hic bi agri sikinti yokkk..igneden once bi hafta gunde iki tane klomen kullandm o zaman kaslarda agrilarmm cok vardi.... Bu konuda bilgisi olan varmi acaba.

AsyaNur 8 aydır mı deniyorsun aynı ilaçları ?? Neslihan 14. Günden sonra Yapılıyor test. Sen çok iyi dayanmışsın valla ben 10. güne zor dayanıyorum

Yok canim 8 aydr evliyimm. 4 ay oldu klomen kullanyorm. Catlatma igneside ilk defa vurundmm. Doktor sadece stres etmeyecksnn dedi stres baglimis bizimki. O yuzden bende kafama cok takmamaya calisiyorm.:)

Slm arkadaşslar.neslihan seninde asyanur un da insallah tutmustur güzel haber lerinizi bekliyoruz. Gozde canim dra bugün gittim sali ya kadar klomen kullanip tekear kontrole gidecekmisim.bakalim ne olacak bu ay.Allaha emanet olun görüşürüz.birbirimize dua etmeyi unutmayalim canlar.

Valla kizlar ben her namazda inann hepinize dua edyrmm. Ve inanyormm insalhhh kabul olacakkk:))

Slm neslihancm sen 10 nun da igne olmussn ben 18 de sali gunu kolumdam oldm.sanada koldan mi igne yaptilar. Bide bugn bende cok sidetli bel agrisi var niye boyle olduu bilmyrmm:((

Geri