Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

Gönülcum sanada gecmiş olsun işallah herşey gönnüne göre olsun

Oyle cnm ama insanin elinde deil işte butu arkdaslrmin oluyo nie bnmki olmuyo diyorum kendi kendime cok zor bi durum yaa cok zor rabbim kimseyi sinamasn boyle biseyle yaa rabbim hepimizn yrdimcisi olsun

Slm arkadaşlar . Gözde senin ameliyat yarin dimi.Rabbim tez zamanda eb güzel sifalarini versin.sonrada çok güzel bebisler gelsin ardi sira...gönül cum inan ki bu hissettiğin şeyler hepimizde de ayni.sadece kafaya takmamiz gerektiği için biraz daha duygularimizi kontrol altina alıyor uz stres en büyük düşmanı miz . dikkat et hsmile kalanlarin hepsi bi uğraş icindeyken hamile kalayim hesabini yapmazken kendiliginden oluvermis.biraz rahatla t kendini.benim adt ağrılarıda simdiden başlamış. 22 side benim günüm. Ayni korku brndede var ama o duyginun beni yenmesine izin vermemeye calisiyorum.bu ay olmax sa inşallah diğer aylara.bakalim rabbim bize o güzel hediyeye göklerden ne zaman gönderecek:dilektut::leylek

Saol cmm bu yazdıklrn bni birz rahatlattı ama olmuyo işte bide ben bi konuda isyan etmistim cok buyuk bi isyan cnmi sıkın cok kotu bi olay olmustu bnde bu dertte kurtulayım isterse cocugum olmasın die isyam ettim aklma qeldikce deli oluyorum ne olur bana yardm, edin bu isyanimi affettirmem icin napmam lazm :( :(

Canim benim öyle düşünme.Belli ki çok sıkıştıgın bi anda isyan değilde dua niteliginde bişey yapmışsın.peki varsayalim ki senin ki bu yüzden. Peki ya bizim neden????biz öyle duada da isyan dada bulunmadik.demek ki onunla alakali değil canim.bi hata yapdiysak eğer Rabbimizin Rahmeti o kadar büyük ki kullarini affetmesi içten edilecek bi tövbe ye bakar.Rahmeti o kadar büyük ki bizim bütün kusurlarimizi kapatacak yetecek kadar.her aklina geldikce duani et O en güzel ini verecek zaten . Yüreğini ona teslim et gerisini düşünme muslumana umitsizlik yakismaz güzel bacim . kötü düşünceler le bogma kendini.umitsizlik seytandandir.izin verme kafana onlari sokmasina.

Kızlarrrrr geldim tekrar iyiyim çok şükür Minicik et beni zannediyordum kocaman et parçası çıktı. Rahim ağzındaymış direk normalmiş gebe kalamamam :( inşallah kurtuldum artık. Rabbim Hepimizin yardımcısı olsun çok zor bu Acıya dayanmak

Selam kızlar..Ben aranıza yenı katıldım..ayın 3 dev iğne oldum ve ıgneden sonra 1 er gun arayla ıkı kez bırlıktelık..18 adet günümde ama olmadım..1 gunu gecti ..ama 6-7 ay once 32 günde adet oldugum döngüden oturdu emin olamıyorum..ıdrar negatıf..kan testınden korkuyorum..hayırlısı..

Geçmiş olsun gözde. Insallah güzel haberlerinibekliyoruz artik. Elifsu hosgeldin.insallah seninde hepimizinde gecikmeden iyi haberleri gelir inşallah

Geri