Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

Saol yusuf bende iyi olmaya çalişıyorum işte yaa bu ayın 5i adet qunum bakalım hayrlisi stresi ata iyrm...qözdecim hayrdir ne ameliyatı çok qdecmis olsun

Merhaba arkadaslar bende bu ay çatlatma ignesı overıtelle kullandım 4 gün geçtı adet olacak gibi ağrım var 4 gündür ağrı bitiyor batmalar oluşuyor ve adet olacağım gün kan testı verdim neğatıf cıktı dk bazen cıkmayabılır dedı be yapmalıyım

Geç döllenme gibi durumlarda değer düşük çıkabilir Keşke değerinizide yazsaydınız ona göre yorumlardık

Teşekkür ederim sadmin.. Sağol Gönül rahimimde polip varmış hamileliğe engel olan oymuş. Bunu aldırdıktan sonra kendiliğinden kalmam grekiyormuş

Benmde 3ay klomen kullanism.yarin da yumurta cstlatma ignesi olucm bilmyrm korku endise heyecan bi suru karmsik duygu icindym. Belki de ilk defa igne olack die. Dualarda untulmamak dlgyle:((((

Sağol Gönülcüm. Rabbim hepimizin kucağını doldursun inşallah sağlıkla ve hayırlısıyla

Bnm buqun cnm cok sıkın yâa 25 de adet qunum ama buqunden başldı ağrılrm adet olcm biliyorum her ay olduğu qibi çünkü ağrılrmm allahım sen sabır ver yarbbim kafayı yemesem iyi bi tek ben mi bu kadar cok istiyorum yaa :( :(

Gölüncüm herkez ister amma cok üstüne düşme ben öyleydim her adet oldugumda aglardim cok kötü olurdum evden dişari cikasim gelmezdi cok isteyince başka şeyler cikiyor dişgemelik oldum bacagim kirildi hepsi üst üste oldu allahtan önce saglik sonra herşeyin hayirlisiniversin isteyelim kizlar ben eskisigimi cok üstelemiyorum allahim verirse olur işallah herkezi sevindirsin allahim

Geri