Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

bu yumurtalıklarının catladıgını gösterir hemem ümitsizlige kpılma cnm inş hamile kalırsın hiç kırmızıları düsün me ba ben ilk ignemde hamis kaldim su an 8 haftalik ins sende kalırsın dualarım sen ve senin gibilere optüm

Amin cnm insallah da Yumurtalar yeni mi catliyo yarin bi hafta olacak igneyi yaptirali kafamda deli sorularr:)

Kizlar acill yardim . Ben iki gun once adet oldum bugun doktora geldim . Bide doktorumu deyistiridim . Doktor yumurtalarin calismiyordedi sana aşilama yapalim dedi. Ben 2 sene ve 9 aylik evliyim bir dusuk yaptim 1 sene ve 6 ay once . Ve 21 yasindayim . Esimde ve bende problem yok sadece benim yumurtalarim calismiyor. Sizce asilama yapiyim mi . Lutfenn bilgisi olanlar acil yazsin

Sibel fatime bende bir yıl oldu düşük yapalı ondan sonra hamilelik olmadı. Geçen ay klomen denedik. Yumurtalarım iyi çalışmıyor muş beslenmesi için inofolic diye bi toz verdi doktorum.. başka bir doktora daha görün derim.

Kizlaaaarrr benim 2 gundur cok fazla akintim var yumurtalarim catladiktn sonra akintim kesilmisti tekrar basladi 6 gunum kaldi acaba neden olabilir hamilelik belirtisi olabilir mi litfen bilgisi olan paylasabilirse cok sevinirim :)

Geri