Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

Panik yapma,birşey olmaz,içtiğin sıvılardan kaynaklı olabilir.
Belkide sistit olmuştursun.idrar yollarını üşüttüysende öyle olabiliyor.

Kizlar bilmem bilginiz varmi. Asilamadan sonra doktor bana progesteron diye bir jel verdi . Doktora ne zaman kulanmaya basilcami sormaya unutum . Asilamanin ilk gunu mu kullaniliyor bu jel ? Bilgisi olan yazarsa sevinirim. : )

kızlar,
biliyorsunuz geçen ay doktorum bana çatlatma iğnesi vermedi.geçen ay hiç klomen ve iğne olmadım.
19 aralıkta regli olmuştum,15 ocakta olmuştum halen olmadım.Göğüslerim çok ağrıyor,bugün 33.günüm sizce kist olmuş olabilirmi yaa,çok korkuyorum ondan.Böyle yaşayıp kiste dönen varmı.hamile olamam eşimin varikoseli var :( gidişat aşılama yada tüp bebek görünüyor.Çünkü bir doktorla görüştüm varikoselde amliyat çok çare değil.aşılama yada tüp bebek yapılıyor dedi.Eşimin doktoruda yaza kadar bekleyin normal yolla olmasını olmazsa ameliyat demişti.

Kistin teşhisi böyle olmaz.Ancak muayeneyle anlaşılabilir.Gögüs ağrısı mense yakın dönemde,gebelikte yada herhangi bir rahatsızlıktan,aşırı kahve çay,cola tüketmekten olabilir..Mensinizi olmamışsınız tedbiren test yapın,sevgiler..

Geri