Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

Merhabalar bende catlatma ignesi oldum bir hafta oldu bu bir haftada kendimi sismis gibi hissediyorum gogus uclarimda aci var ara ara karnim ve belimde de agri oluyor birde iki gun once basim dondu insallah hamilelik belirtisidir icimden hep boyle geciyor cogu kisi ignenn etkisinden diyor hormanlar degistigi icin ama cok merak ediyorum umarim burdaki herkesin gonlunden gecen gercek olur hayirlisiyla

Hayırlısı olsun cnm insan psikolojikte yapiyo bazen sen akışına bırak takmamaya çalış Allah gönlüne gore versin inşallah.

Merhabalar bende catlatma ignesi oldum bir hafta oldu bu bir haftada kendimi sismis gibi hissediyorum gogus uclarimda aci var ara ara karnim ve belimde de agri oluyor birde iki gun once basim dondu insallah hamilelik belirtisidir icimden hep boyle geciyor cogu kisi ignenn etkisinden diyor hormanlar degistigi icin ama cok merak ediyorum umarim burdaki herkesin gonlunden gecen gercek olur hayirlisiyla

Merhaba genelde hormon ilaçlarının bu tür bahsettiğiniz komplikasyonları var..Özelliklede ovülasyona yardımcı ilaçlar kullanıldığında kasıklarda ağrı , batma ,hasasiyet,gögüslerde ağrı ve hassasiyet gibi durumlar gözlenebilir..Umarım gebe kalır,mutlu haberinizi bizimle paylaşırsınız..Dileyen her bayanın anne olması dileğiyle..

Cok tesekkur ederim ikinize de insallah hamile kalirsam paylasacagim sizlerle burasi bana bir umut oldu insallah gercek olur Allahin izniyle

canım yazdıklarıni yeni gördumm . ben dayanamadım sabah kan testi yaptim yani catlatma ignesinden sonra 9.günüm bugün. 8.08 çikti.
Canım acele etmişsin, ben 14. Günde kanda baktırdım 1.47 yani yok yok yok olsun umudumuzu yitirmek yok daha bu ilk denememiz olucak inşallah üzülmek stres yapmak yok akışına bırakalım;)

Canım acele etmişsin, ben 14. Günde kanda baktırdım 1.47 yani yok yok yok olsun umudumuzu yitirmek yok daha bu ilk denememiz olucak inşallah üzülmek stres yapmak yok akışına bırakalım;)
haklisim canim herseyin hayirlisi olsun . ama merak ettigim bisey var. ben 9.gun yaptm negatif cikti ya sonradan pozitif olma ihtimali varmi? erken yaptirdim falan diye ?

haklisim canim herseyin hayirlisi olsun . ama merak ettigim bisey var. ben 9.gun yaptm negatif cikti ya sonradan pozitif olma ihtimali varmi? erken yaptirdim falan diye ?
Canım umutlandırmak istemem ama olma ihtimali olabilir sen yinede dikkat et kendine yapıcağın tek şey adet gününün geçmesini beklemek, geç döllenme olduysa olma ihtimali var gününü bekle canım inşallah vardır, bak 8.8 çıkmış erken olduğu için olabilir iki günde bir ikiye katlıyor bekle canım....

Canım umutlandırmak istemem ama olma ihtimali olabilir sen yinede dikkat et kendine yapıcağın tek şey adet gününün geçmesini beklemek, geç döllenme olduysa olma ihtimali var gününü bekle canım inşallah vardır, bak 8.8 çıkmış erken olduğu için olabilir iki günde bir ikiye katlıyor bekle canım....
inşallah mutlu bir haber alırım canım. Ama olmuyosada Allahtan umut kesilmez. insallah tez zamanda hepimize nasip eder

Kızlarrr bugün iğneden sonraki 18. Gün ilişkidende 17. Gün 14. Gün kanda baktırdım 1.47 ama hala olmadım..... Bir mucize olabilirmi acaba diye sormuyor değilim... Geç döllenme olmuş olma ihtimali olabilirmi? Lütfen cevap yazarmısınız....

Geri