Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

bende 2. klomeni kullandım çatlatma iğnemide oldum ilkinde hamile kalamadım inş bu sefer hamileyimdir inş. bigün hepimiz kavuşuruz

sevindim senin adına :)
Ben buara biraz kötüyüm psikolojik olarak canım.
dün bir arkadaş denizliden,aramızda 2 gün vardı.bebeğin kalp atışını almak için doktora gitti.doktor 6 haftada kalmış.oluşmamış demiş.Öyle üzüldümki..
bende buara biraz vesvese var.sanki bişey olucak gibi.okadar çok kalbi duran,düşen yazıları okudumki,kendimden korkmaya başladım.2 nisanda kontrolum var.Doktor gelirken bi kaç test istemişti rutin olan testler kan idrar tsh filan onları getirirsin demişti.onları yaptırıcam bu cmtsi bide görünmek istiyorum.aslında 5 martta gitmiştim ama napıyım içim rahat değil

aranıza yeni katıldım beni anca sizlerin anlayacağını düsünüyorum 15 aydır evliyim eşimdede bendede birşey olmadığını söyledi doktor 2. ignemide vuruldum son iki gün ama sanki hasta olacak gibiyim çok istiyoruz ama hayırlısı böyle demekki benim gibi olan var mı

Merhaba üyeliğiniz hayırlı olsun..Kullandığınız ilaç ağrı ve kramplara yol açtığından bu tür komplikasyonları yaşamanız olağan.Hemen mens olmaya programlamayın kendinizi..Umarım en kısa zamanda mutlu haberlerinizi alırız..

geçen ayda aynı şeyleri yaşadım ve hasta oldum inş sizin dediğiniz gibi olur bende sizlerden mutlu haberleri görmeyi çok isterim Allahım hepimize nasip etsin

sevindim senin adına :)
Ben buara biraz kötüyüm psikolojik olarak canım.
dün bir arkadaş denizliden,aramızda 2 gün vardı.bebeğin kalp atışını almak için doktora gitti.doktor 6 haftada kalmış.oluşmamış demiş.Öyle üzüldümki..
bende buara biraz vesvese var.sanki bişey olucak gibi.okadar çok kalbi duran,düşen yazıları okudumki,kendimden korkmaya başladım.2 nisanda kontrolum var.Doktor gelirken bi kaç test istemişti rutin olan testler kan idrar tsh filan onları getirirsin demişti.onları yaptırıcam bu cmtsi bide görünmek istiyorum.aslında 5 martta gitmiştim ama napıyım içim rahat değil
canım bnm hiç kafanı takma iyi dusun iyi olsun herzaman rutin test onlar korkma sen duanı eksik etme bebeklerimiz bizi bırakmaz insallah bak ben inandım bni bırakmadı o kadar kanamama ragmen cnm aklına bile getirmeyupis:kiss:öptüm

Geri