Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

Kzlar bende gecen hafta klomen kullandm dunde catlatma ignesi vurnudm kasiklarm cok agriyor ne yapmaliym nedeni ne olablr acaba

Slm arkadaşlar.nasılsiniz.merak ettim bikac tanidigim arkadaşı acaba ne yapiyolar.epeydir takip edemedim.özellikle asiye sari ve bikac kisi daha vardi isimlerini simdi animsayamadim.aklimdasiniz ve dualarimdasiniz.

Slm arkadaşlar.nasılsiniz.merak ettim bikac tanidigim arkadaşı acaba ne yapiyolar.epeydir takip edemedim.özellikle asiye sari ve bikac kisi daha vardi isimlerini simdi animsayamadim.aklimdasiniz ve dualarimdasiniz.
sağol canım Allah razı olsun ben maalesef hala bekliyorum bir kaç ay ara verdim doktora gitmiyorum hayırlısı deyip bekliyorum. Sen nasılsın

kızlar adet olmama 1 hafta var çatlatma iğnesi yapmıştım şimdi test pozitif sanırım hamileyim

Bence erken sevinme iğnenin etkisiyle test pozitif çıkabilir.Burda okuduklarımdan anladımki iğne test sonucunu etkiliyor .Daha adetine 1 hafta var gecikme yaşarsan tekrar test yap .

Mrb kızlar uzun bı zamndan snra bnde bı bakınım dedım ve yusufumm63 yazını grdm..kızım yılbasnda bır yasnda olacck sun an yıne hamıle oldgumu ogrendm korundhmz hlde oldu. kızımıda emzırıyorum nasıl olcak bılmıyrm.. rabbm ıns en kısa zamnda szede nasıp etsn..

Asiye cim elhamdulillah iyiyiz.beyza hanimada guzel dilekleri icin tesekkur ederim.sizlerin güzel haberlerini dört gözle bekliyoruz.karanfilevrim ve digerleri isimleri gördükçe animsiyorum.kalbimiz ve dualarimiz sizlerle.asyanur eren seni hic unuturmuyum.belki foruma girmiyosundur diye adini zikretmedim.masaaaallllahhhh canim.ikinci geliyo demek.benim kizimda suan 8 aylik canim . bütün arkadaslar görsün gecen yıl sizin gibi bizde umutsuz ve kafamiz karışık bir sürü sorularimiz vardi yaziyoduk.ve suan yavrularimiz kucagimizda.hatta ikincisi olanlar bile var.ne olur rahat olun.ve Meleklerinizin gelecegine inanin.ben tam inandığım ve umut ettigim ayda müjdemi aldim.formül cok basit:(no stresss.)öpüyoz sizleri Allaha emanet olun.

Cok tsk ederım beyza hepsını okudum da..bn doktruma danıstım emzırebılırsn dıyo ..ama bn cok tedrgınım.yanı yazıda anltılnlrın hepsı bnde var halszlık yorgnluk agrı..

Hekimler bu konuda iki ayrılmış.Kimi zararsız desede kimi gebelikte emzirmenin sakıncalı olduğunu belirtiyor. Bebeğin 1 yaşına giricekmiş maşallah. Bence emzrime annesi hem kendini hem karnında ki bebeği düşün. Sevgiler.

Geri