Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

Merhabalar. Ben 8 aralık akşam saat 21.00 da catlatma ignesi oldum 3 tane yumurtam oluşmuş. Benim bugün iğneden sonra 16. Günüm idrar testi yaptım negatif. 29 aralık regl tarihim 5 gün var regl ye bugün karnım belim kasiklarim ve bacaklarima vuran ağrılarım var goguslerim çok acıyor ve şiş testim negatif çıkınca üzüldüm açıkçası reglime kadar beklemelimiyim yoksa umudumu kesmelimiyim 16.gun negatif olunca gebelik oluşmaz degil mi bilgilendirirseniz mutlu olurum teşekkürler.

Merhaba,

Umudunu kesersen bilki kaybedersin.Umut Allahtan kesilmez.Hayırlı olanı dile. Testi erken yapmışsın.Boşuna kendini üzme .Beklenen mensinde en 3 günlük bir gecikmen olursa testi tekrarla.

Merhaba bende 13 aralıkta ovitrelle yaptım bugün 14. Günüm ama test yapmaya korkuyorum adet ağrısı gibi ağrıda var ama bilmiyorum hayırlısı olsun hakkimizda

Merhaba, ağrılar ilaç kaynaklı. İlaç olgunlaşan yumurtaları çatlatarak döllenmeye yardımcı oluyor.Çatlama iğnesi ile tedavi olanlar , gebelik testini beklenen menste gecikme olunca yapmalı. Erken yapılan test , ilacın etkisiyle pozitif sonuç verecektir..

arkadaslarim merhaba bende catlatma ignesi oldum pek bir belirtim yok a dun rahatsixlanip acile gittim hamile olabilme ihtimaline karsilik beta hcg yaptilar ve degerim 3.75 cikti ignenin 11. gunuydu acaba hala ignenin etkisimi kalmistir ya da deger yukselir mi boyle bise yasayan ya da bilgisi olan var mi ?

Geri