Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

Bende kızım olursa doğa istiyorum. Eşimin adı doğan. Ama oğlum olursa eşim ne isterse o olsun emir yada Çınar istiyor hep. Rabbim sağlıkla nasip etsin inşallah

Gozdecm sen bi kan testi yap bnce.. Arzu bnmde olsaydi sennle ayni oluyrdk. Bnde klomen ve catlstma ugnsnden snra hamile kaldm ama dusuk oldu bnmki:((

Asyanur çok korkuyorum hayal kırıklığı yşıcam diye. Pazartesiye kadar bekle dedi doktor,hevesim var yaptırayım diye ama

Sağol Betül cum Allah raxi olsun:':)'(gözde canim korkma eğer hamilelik yoksa da hayal kirikligi yok çünkü ameliyat olali daha ilk birinci ayin tamam mi kuzumm.benim adt olacakmış im gibi kasiklarim agriyo sanırım adt sancisi:'(arzucum Sağol canim iyi dileklwrin ve ilgin için:O

Adet Sancısı gibi Düşünme canım o ağrıları. Benim 2 haftaya yakındır ağrıyor ama ne gelen var ne giden. Pazartesiye kadar sabredicem pazartesi gidicem artık doktoruma

Rabbim insallah en hayirlisini verecek.gozde canim insallah güzel haberler verirsin bize gülüm. insan bu ayda hamilelik olmazsa diye korkmaktan da kendini alikoyamiyo.ggöğüs ağrısı nerdeyse geçti adte yaklasiyorum diye benim öyle oluyo.ya ben kilo aldım istahimda çok artti bu ignelerden sonra sizdede oldu mu kizlar.

Inşallah bu ay hep beraber hayırlı haberler alırız. Benimde iştahımı çok açmıştı ama bu ay içmedim hiç ilaç normale döndüm. Birde dikkat ediyoruz ya Ufacık bir hamilelik belirtisi arıyoruz o nedenle vücudumuzu daha yakından takip ediyoruz en azından ben ağrılarımı bu nedenle fark ettiğimi düşünüyorum

Hanimlar ben size birsey soracagim benim adet tarihim 19. Esimin 17sinde dogum gunu ben pek zannetmiyorum ama eger hamileysem ona supriz yapmak istiyorum 17sinde idrar testi ya da kan testi yapsam hamile olup olmadigim cikar mi

Geri