Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

mile kalmak için okunacak Esmaül Hüsnalar

Allahümme Ya Evvelü 100 defa bebek isteyenler okumalı

Allahümme Ya Mübdiu 99 defa düşük tehlikesi olanlar okumalı

Allahümme Ya Rakib 312 defa okumak doğumu zahmetsiz yapmaya yardımcı olur.

Allahümme Ya Mücib 60 defa okumak bütün duaların kabul olmasını sağlar.

Allahümme Ya Semiu 100 defa hiç konuşmadan okunduğunda, dileklerin hepsi kabul olur.

Allahümme Ya Muğni bu esmanın bolca okunması hastalıklardan kurtulmayı, ilişki sırasında okunması sevgi ve muhabbeti arttırır.

Allahümme Ya Varis 707 defa okunduğunda, Allah'ın izniyle hayırlı bir çocuk sahibi olunur.

Ins cnm aminnn seninde ilk ve son asilman olur ins yani bebisin bu ay seninle olur ins dua et bol yumurta adetine gelince her bunye bir olmuyr ki benimde tek yumurta bu ay olsun birtane olsun bizim evladimiz olsun ins. Kuran ojumayi biliyosan bilmiyosanda turkcesinden oku meryem suresini yasin serifi birde bn dun hamile kalmk icin dua diye yazdim allah c.c. isimlerinde allahumme ya varis 707 defa oku canim tetayini kopyalar atarim hersey gonlunce olsun ins
Âmin inşallah canım sürekli oluyorum Rabbim sanada ve isteyen herkese nasip etsin inşallah

merhaba arkadaşlar bende 4 adet yumurta vardı en kücügü 16 en büyügü 18 ayın 10 unda oviletti 250mg igne vuruldum ve dün asilama yaptirdim tutma olasagi nedir ilk seferde tutarmi dr um bügün icin iliski ve daha sonrasi 1 er gün ararayla iliski dedi.asilama sırasında 2 dr vardı harika süper gibi sözcükler kullandi ama gene sizlerede sormak istiyorum ne olur yapdımci olun 12 yillik evliyim

Inşallah tutar Rabbim yar ve yardımcın olsun.ben Perşembe günü yaptırdım aşılamayı.tek yumurtam vardı oda 17.5 iki kere ilişki önerdi gün aşırı ilişki sonra bırakın dedi Hayırlısı bakalım

Geri