Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

Slm nasip.az önce yaptım tek cizgiyi gördüm yine.sabaha kadar rüyamda hep tahlil yaptığı mi gördüm cift cizgi olduğunu.artik ne kadar kafaya takmissam.uyanir uyanmaz yaptim maleseffffff...ya benim bu halden acil kurtulamam lazım.ne yapayim kizlar bi akıl versin . insallah sizinkilerde çift görünür.

emin ol bende aynıyım canım ben okudukça kendimi görüyorum sizlerde kaçıncı gün idrar testi erken yapıldığında çıkmıyr diyrlr..

Yusufum sabret cnm testi erken yaptıkça hayal kırıklığı oluşuyor stres oluşuyor. Benim kan Anladığım kadarıyla negatif kızlar :( ama hala adet olmadım. Doktorum aramadı henüz bakalım ne dicek

Günaydın arkadaşlar Yusuf'um üzülme sıkma canını inanki bende test yapmayı istiyorum ama casaretim yok Dr 25 de gel dedi onu bekliyorum adetim geçeli üç gün oldu çıkmaz bence en az 10 gün geçmesi lazımmiş bekleyin Yusuf'um doğru söylüyorsun bende kendimi hamile görüyorum rüyalar bile bize işgence yapıyo nasıl bir kafayla yatıyorsak dik durmalıyız ama bu ili gündür benim ciddi bir ağrım var hayırlısı olsun

Inşşşşşş en yakın zamanda bebişlerimizi kucağımıza alıcaz sizin kaç yıl oldu evleneli birde benim eşimde de sıkıntı yok benim tek sorunum yumurtam az çalışıp çatlama sorun hayırlısı olsun başka dicek birşeyimiz yok ((_))

Sağol un kizlar.bugun 12 .gündü.bende test yapmaya cesaretim yoktu eşim almisti diye yapmak xorunda kaldim.benr dört yıldır evliyim.efee hosgelmissin buarada.canim gözde m bu ay ilk ayin düşün canim insallah en yakin zamanda olacak.herkesinde...birazz agladim acildim.

hoşbuldum canm 12. gün idrarda çıkmayabilir bende iğnenin 12.gün idrarda baktım negatif :( istersen birde kanda baktır bn 20sini bekliyorum adetimi bakalım bi umut bnde 2 yıllık evliym Allahım daha fazla bekletmesin hepimizi inş.

yusufum . evet benim aşilama sonrası bugün 4.günüm inş tutar rabbim hepimizin burada olan yada olmayan bayanlar ben nasıl duygular içerisindeysem sizlerinde o duyguları yaşadığını biliyorum ben aşılama yaptırdığımı inan ki kimseye demedim annem eşim kardeşim başka hiç kimse bilmiyor sen onun bunun demesine bakma rahat ol allahım vereceği zamanı bilir

Nasip o anlattigin kissayi yeni gördüm okudum çok güzeldi. Allah razi olsun.yumurta catlamasida olumlu tabiki.gerisi Rabbimize kalmış.sagolun arkadaşlar görüşürüz inşallah en yakın zamanda Rabbim hayirli si ile nasip eder.

Geri