Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

Slm kizlar.dilekkkk canim insallah güzel haberler bekliyor uz.fatma kaya gözün aydin hayırlı olsunnnnnn hamilesinnnn.:):). Erken mi yaptin ondandir düşük çıkmıştır. Ama lekeleri dr a sor.mejda canim insallah sendende güzel haberler bekliyoruz.cancagazimm hoşgeldin. Daha beş gün olmuş canim belirti çok faxla olmaz.herkeste cok farkli bunu unutmayın. Benim ilk hafta gogs bir iki gün çok sizladi sonra giderek kayboldu.bide gaz sorunu oluştu bende ignedenmi bilmiyorum.ilerleyen süreçte de sari akıntı. Hala devam ediyo Ben enfeksiyon sanmistim dr a sordum gecen gun hamilelikten normal dedi.adte yakinda kadiklarima ani kalkislarda kramp giriyodu.bunuda anlamamistim ben kilo almistim bi kac aydir ondandir diyodumm.yani herkeste farkli canim.hala görgslerde ağrı yok cok fazlabi belirtim yok olmak xorunda da ddeğil canlarimmm kendinizi üzmeyin ne olur.

Mrba kızlar bnde çatlatma iğnesi kullandım 29 aralıkta zaman çok zor geçio ama bende bi belirti yok sadece hep yatmak uzanmak istiyorum sizce böyle olupta hamile kalan var mı ?

yumoş senin çıkar kan tahlili yaptırsana canım, ya bende belırtı yok bısey yok sınırım bozuldu yani :(

Merhaba arkadaslar 26 aralikta catlatma ignesi olmustum. Bugun 14. Günum. Kan tahlili yaptirdim ve sonuc 0.474 cikti. Üzüntüden kahroldum. Yine olmadi yine olmadi. Yine hayal kirikligi

Slm kizlar malesef reglim geldi sabah.ikinci igneye bakicaz artik herseyin hayirlisi allahtan nediyelim

benim hiç bi belirtim olmadı iki arkadaşım daha vurulmuştu onlar da adet gecikmesi oldu ve doktor adet söktürücü verdi ama bende sadece iki gün gecikme oldu o kadar yani olumsuz senin belirtilerin ne cancazım

Geri