gebe
  1. 2604sultan

2604sultan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3

hsg filminden sonra hamile kalanlar

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında 2604sultan tarafından paylaşıldı.

selam kızlar.ben 1 buçuk yıldır bebek istiyorum ama olmadı.bütün testlerimi yaptırdım herşey normal çıktı.en son hsg filmi çektirdim ve tüplerim açık çıktı.şimdi ekrar doktoruma gidicem ve bana yumurta uyarıcı ilaçlara başlayacağımızı bundanda sonuç alamazsak aşılama olacak dedi.ama bu ay olsun artık istiyorum.bu filmden sonra hamile kalanlar varmı inanın kafayı yemek üzereyim içimdeki bu iseğe karşı koyamıyorum çok ama çok istiyorum

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.517
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba rahim filmi sonrası ilk 3 ayda kendiliğinden gebelik oluşabilir.Her şeyi akışına bırakın bu kadar stres yapmayın..

3. Kübraarbük

Kübraarbük Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Bende hsg çektircem korkuyorum ama nasıl zormu biraz anlatrmsnz ne kadar sürüyor

4. 2604sultan

2604sultan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    merhaba cnm öncelikle bende çok korktum hsg filminden.normal bir hsg çektirirsen çok ağrılı ve zor olacağını söylediler bende ağrısız hsg yani anestezili hsg çektirdim özel bi hastanede.inan çok basit bir işlem sadece bi kaç dakika adet sancısı gibi bir ağrı oluyor onun haricinde başka bir ağrı olmuyor normal yaşantına kalkıp devam edebiliyosun hiç korkma basit bir işlem inş allah sanada banada isteyen herkese nasip eder

5. 2604sultan

2604sultan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    beyza21 inan elimde değil düşünmeden yapamıyorum aklım fikrim her anım her saniyem çocuk diye geçiyo nasıl kafamdan atıcam ne yapıcam bilmiyorum ama şundan eminim allah ol dedikten sonra olmayacak şey yoktur ama hislerime söz geçiremiyorum herkes kafandan at diyor ama yapamıyorum

6. Kübraarbük

Kübraarbük Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Çok saol amin inşallah bende doktordan hsg istedim ama önce yumurta çatlama işlemi yapalm dedi ondan snra çektircem bende özelde çektircrm

2604sultan bunu beğendi.
  7. 2604sultan

2604sultan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Zor dönemler ama bebiş olacaksa gelen her zorluğa razıyız inş olur bakalım hayırlısı

BEYZA21 bunu beğendi.
  8. kızılsaç

kızılsaç Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    18
    inşallah bu ilk ayım bakalım...................

9. 2604sultan

2604sultan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Slm cnm naptın varmı bi gelişme ben hamile kalamadım ama bu ay klomen kullandım çatlatma iğnesi olacaktım ama yumurtam kendi çatladığı için iğne yapmadı o gün ilişki olsun dedi Offfff inş bu sefer olur ya inş adetime 11 gün var sabırsızlıkla bekliyorum günler geçmek bilmiyor

hsg filminden sonra hamile kalanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dış gebelikten sonra normal hamile kalanlar buraya

dış gebelikten sonra normal hamile kalanlar buraya

dış gebelik sonrası hamilelik dış gebelikten sonra hamile kalmak gebelik sonrası hamile kalanlar gebelikten sonra kalanlar kalınırmı arkadaşlar yaklaşık 2 yıl önce dış gebelik geçirdim şimdi normal yolla gebeyim. benim durumum da olan arkadaşları davet ediyorum
  2. Kürtajdan sonra hamile kalanlar...

Kürtajdan sonra hamile kalanlar...

kürtaj sonrası hamilelik kürtajdan sonra hamilelik kürtajdan sonra hamile kalanlar kürtaj sonrası gebe kalınırmı Ya ne zor bi durum oldunu sölememe gerek yok sanırım her anne adayı bebeğini kaybetmekten korkar ve kaybedince çok üzülür hiç kaçınılmaz.Bende çok üzüldüm,şok yaşadım bittim bi an ama ALLAH'A sığınınca herşey geçti gönlmde.Yine umutluyum inşallah Rabbim yine vericek diye düşünüyorum...
  3. Rahim filminden sonra hamile kalınırmı?

Rahim filminden sonra hamile kalınırmı?

rahim filmi sonrası hamile kalanlar,rahim filmi sonrası gebe kalanlar,rahim filmi sonrası hamile kalma olasılığı,rahim filminden sonra hamile kalınırmı,rahim filmi nedir,rahim filmi nasıl çekilir,rahim filmi hakkında bilgiler Histerosalpingografi (HSG, ilaçlı rahim ve tüp filmi veya röntgeni) kısırlık tedavisi gören hastalarda rahim içerisinin şeklen değerlendirilmesi ve tüplerin...
  4. HSG (rahim filmi) çekilmesi sonrasında hamile kalanlar

HSG (rahim filmi) çekilmesi sonrasında hamile kalanlar

rahim filmi sonrası hamile kalınırmı,rahim filmi sonrası hamile kalmak mümkünmü,rahim filmi sonrası gebe kalanlar,hsg sonrası gebelik hakkında bilgiler Histerosalpingografi (HSG, ilaçlı rahim ve tüp filmi veya röntgeni) kısırlık tedavisi gören hastalarda rahim içerisinin şeklen değerlendirilmesi ve tüplerin açıklığının araştırılması amacıyla yapılan bir işlemdir. HSG (rahim filmi)...
  5. Hsg (rahim filmi ) sonrasi hamile kalan varmi?

Hsg (rahim filmi ) sonrasi hamile kalan varmi?

Arkadaslar polikistik over sendromu var bende. 2 yıllık evliyim. Evlendigimizden beri hic korunmadik. Düzenli kontrollerimi yaptirdim klomen tedavisi aldim ama bebegimiz olmadi. tuplerimde tikanma varmis. Hsg sonrasi acildi iki tupumde suan acik. Bnm durumumda olup hsg sonrasi hamile kalan varmi. Cok üzülüyorum artik bir bebegim olsun istiyorum ama henuz bir belirti yok. Doktor olmasi icin...

Sayfayı Paylaş